Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta
  • Akcesoria dla grzybiarzy

    Zbieranie grzybów to popularne hobby, z którego można czerpać przyjemność niezależnie od wieku. Pozwala nie tylko spędzić czas wśród przyrody, ale także przynieść do domu składniki na smaczny obiad. I choć grzybobraniem możesz się zajmować bez specjalistycznego sprzętu, to w naszej ofercie znajdziesz akcesoria dla grzybiarzy, które sprawią, że każde wyjście do lasu będzie przyjemniejsze i bezpieczniejsze. 

    Wybierając się na grzybobranie, w pierwszej kolejności warto przemyśleć dobór odzieży i obuwia. Jak wiadomo, grzyby najlepiej rosną po deszczu, dlatego warto zaopatrzyć się w kalosze i stuptuty dla grzybiarzy. Przemierzając podmokłe leśne zakamarki chcesz, żeby Twoje stopy pozostały suche, abyś mógł jak najdłużej cieszyć się komfortem podczas poszukiwań. Dobrze mieć ze sobą także nieprzemakalne ponczo, aby kapryśna pogoda i niespodziewany deszcz nie popsuły Twojego dnia. 

    Grzybiarze, którym zależy na obfitych zbiorach, wyruszają często jeszcze przed świtem. Nawet o wczesnych godzinach porannych w głębszych partiach lasu może panować jeszcze ciemność, dlatego warto mieć na wyposażeniu dobrą latarkę czołową, która znacznie ułatwi poszukiwania i poruszanie się po terenie.   

    Bardzo przydatne akcesoria dla grzybiarzy to także wygodne torby biodrowe, dzięki którym będziesz mieć pod ręką nóż, telefon i różne przydatne gadżety dla grzybiarza. Porządny zestaw na grzyby powinien zawierać także przenośną apteczkę, bo mimo że grzybobranie nie należy do sportów ekstremalnych, to przy przemierzaniu lasów może dojść do drobnych urazów czy zadrapań, dlatego dobrze być zabezpieczonym na każdą ewentualność. Nasz sklep oferuje także termosy i piersiówki dla grzybiarzy oraz pożywne przekąski turystyczne na wypadek nagłego głodu lub pragnienia podczas poszukiwań. 

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71