Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Kamizelki dla psów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Rozmiar
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

10 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł 243,00 zł
  Oszczędzasz 53,01 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł 243,00 zł
  Oszczędzasz 53,01 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  189,99 zł 243,00 zł
  Oszczędzasz 53,01 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  229,00 zł 299,00 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 169,99 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
 6. Brak towaru

10 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Kamizelka odblaskowa dla psa charakteryzuje się wysoką wodoodpornością, dzięki czemu sierść Twojego pupila nie nasiąka wodą. Sprawdzi się szczególnie, jeżeli często spacerujesz ze swoim czworonogiem w okolicach ulic, zwłaszcza jeżeli są słabo oświetlone lub często przechadzasz się po zmroku. Jest to wyjątkowo istotne w miesiącach zimowych, kiedy dzień kończy się wyjątkowo szybko, ale także na mało uczęszczanych drogach leśnych - wśród drzew, które blokują sporą część promieni słonecznych. Także wczesnym rankiem wystąpić może ograniczona widoczność, spowodowana dużą wilgotnością powietrza. Kamizelka dla psa odblaskowa to doskonały wybór zarówno na wsi, jak i w mieście. Rano, podczas mgły, zaalarmuje użytkowników drogi, gdy Twój pies niespodziewanie wejdzie na jezdnię. Oczywiście posiadając taki ekwipunek, nie wolno zapominać o bezpieczeństwie i zalecamy psa prowadzić przy drodze na smyczy lub nauczyć go odpowiednich technik chodzenia przy nodze. Jednak trening może nie wystarczyć, gdy pies wystraszy się głośnego dźwięku, dlatego to od nas zależy dbanie o jego bezpieczeństwo. Tego typu odblaski mogą uratować życie Twojego pupila, ostrzegając o jego obecności na drodze. Kamizelki posiadają wewnętrzną siatkę dystansującą, co poprawia cyrkulację powietrza, pozwalając skórze psa oddychać. Dodatkowo chroni czworonoga przed przegrzaniem oraz poprawia komfort. 

 

Kamizelki odblaskowe dla psa to także produkty przeznaczone dla profesjonalistów. Często spotyka się je na wyposażeniu psów pracujących, które wspomagają działania jednostek policji, wojska oraz służb specjalnych. Nasza oferta skierowana jest także dla tego typu organizacji. Produkty z tej kategorii są dobrej jakości i zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Oferowane na stronie Military.pl kamizelki dla psa odblaskowe występują w trzech rozmiarach, dzięki czemu bez problemu dobierzesz odpowiednią wielkość. Producentem jest polska marka wyposażenia taktycznego - K9 Thorn. W kamizelki często wyposaża się psy pracujące w ekipach poszukiwawczych. Widuje się je także w śnieżnych klimatach, gdzie odpowiednie ubranko pomaga odnaleźć się wśród śniegu. Podczas akcji w ruinach zawalonych budynków, odblask pomaga w szybkiej lokalizacji psa, przez co maleje ryzyko zagubienia się w trudnym terenie. Często psiaki pomagające osobom niepełnosprawnym wyposaża się w strój tego rodzaju, który ma za zadanie ostrzegać kierowców o naszej obecności na jezdni. Szczególnie dotyczy to ludzi na wózkach inwalidzkich, którzy z racji pozycji siedzącej, mają niższy profil podczas przemieszczania się przez pasy. Dodatkowe odblaski w takiej sytuacji, pozwalają na zwrócenie uwagi na osobę niepełnosprawną, odbijając światło z reflektorów nadjeżdżających pojazdów. 

 

Spacery z psem na świeżym powietrzu są doskonałą formą aktywności fizycznej. Jeżeli zależy Ci na poprawieniu swojej sprawności, zgubieniu zbędnych kilogramów lub na osiąganiu lepszych wyników sportowych, najważniejsza jest systematyczność. Nic tak nie wyrabia w nas regularności, jak spacery z naszym psem. Dodatkowo, jak powszechnie wiadomo, pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Przebywanie w jego obecności polepsza nasze samopoczucie, leczy depresję, pomaga pozbyć się stresu i pozwala zapomnieć o problemach dnia codziennego. Pies poprawia także nasze poczucie bezpieczeństwa, zarówno na spacerze, jak i w domu. Nawet decydując się na niewielkich rozmiarów rasę, inteligentny pies potrafi w razie ataku zaalarmować otoczenie. Posiadanie zwierzęcia uczy odpowiedzialności i rozwija empatię. Warto zadbać o jego bezpieczeństwo po zmroku, poprawiając jego widoczność. Podobnie jak nasze dzieci wyposażamy w odblaski, tak i naszego czworonoga należy odpowiednio zabezpieczyć. Badania naukowców jasno stwierdzają, że dzieci, które wychowują się w domu z psami są zdrowsze. Na naszej stronie internetowej, w oddzielnej kategorii, znajdziesz również kamizelki taktyczne dla psów, posiadające możliwość montażu wyposażenia dodatkowego w postaci sakw oraz toreb.