Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Pasy biodrowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Dogtrekking to rodzaj aktywności fizycznej polegającej na poruszaniu się z psem przypiętym do opiekuna przy pomocy dogtrekkingowego pasa biodrowego. Taką aktywność można uprawiać jako sport bądź rekreacyjnie. Ta forma spędzania czasu pozwala zadbać o siebie, jak i Twojego czworonożnego przyjaciela. Ruch na świeżym powietrzu oraz możliwość wybiegania się jest potrzebna dla Twojego psa w celu prawidłowego rozwoju i zdrowia. Dodatkowo wspólne wyprawy przyczynią się do pogłębienia przyjacielskiej więzi ze zwierzakiem oraz utrzymają go w dobrej kondycji. Korzystanie z takiej formy wyprowadzania psa na spacer pozwala również na wybieganie się czworonoga nawet w warunkach, kiedy prawo wymaga trzymania psa na smyczy. Do uprawiania tej aktywności potrzebna jest chęć oraz odpowiednie szelki dogtrekkingowe. Jeżeli zależy Ci na zdrowiu oraz szczęściu Twojego pupila to pasy do biegania z psem na pewno Ci się przydadzą. Korzystając z pasów do biegania z psem, możesz wykonywać własne treningi w towarzystwie psa lub w wygodny sposób zwiedzać różne miejsca. Zabierając ze sobą tego typu pas na wycieczkę, moższ łatwo czytać mapę czy odebrać telefon, ponieważ ręce nie są zajęte trzymaniem smyczy. Obecnie w wielu miejscach na świecie odbywają się zawody w dogtrekkingu, a sport ten powstał w Stanach Zjednoczonych.  

Pas dogtrekkingowy wykonany z wysokiej klasy materiałów pozwoli na wygodnie uprawianie tego sportu i zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twojemu pupilowi. Takie pasy i szelki dogtrekkingowe mają szeroki zakres regulacji umożliwiający dostosowanie ich pod siebie i pod psa. Wyposażone są one w wyściółkę wykonaną z miękkich materiałów, która zapewnia komfort podczas użytkowania oraz pozwalaj na montaż linek amortyzacyjnych dostosowanych do psa. Linki amortyzujące niwelują uczucie szarpnięć, które mogą powstać pomiędzy człowiekiem a psiakiem. Pasy do biegania z psem dzięki tym linkom zapewniają większe bezpieczeństwo oraz komfort, gdy dojdzie do ostrego hamowania lub pies znacznie przyspieszać. Zmiany tempa biegu mogą być spowodowane zróżnicowanym terenem, który dla psa nie będzie problemem, ale może przysporzyć trudności opiekunowi.  

Wśród oferowanych pasów dogtrekkingowych dostępne są różne wersje. Warto wspomnieć o modelach od firmy K9 Thorn. Ich pasy są wykonane z wytrzymałej cordury, a zastosowane klamry w systemie ITW nexus zapewniają stabilność. Dodatkowo pasy zostały wyposażone w system MOLLE pozwalający na doczepienie do niego dodatkowych kieszeni, czy np. pokrowca na smycz bądź pojemnika na smaczki dla naszego psa. Dodatkową funkcjonalność zapewniają również zamontowane w tylnym panelu trzy małe kieszenie, które skutecznie pomieszczą takie akcesoria jak telefon czy klucze. Pas biodrowy będący częścią pasów do biegania z psem jest istotnym elementem, który odpowiada za obniżenie obciążenia, które ciąży na kręgosłupie. Takie obciążenie może być spowodowane ciągnięciem wywołanym przez biegnącego psa. Pasy biodrowe odciążają kręgosłup, przesuwając nadmierny ciężar na biodra. Pozwala to na zachowanie wygody w trakcie marszu oraz zapobiega niechcianym kontuzjom kręgosłupa.  

Nasz sklep oferuje szeroką ofertę pasów i szelek do dogtrekkingu zapewniające bardzo wysoki komfort użytkowania oraz zapewniające bezpieczeństwo Twoje i Twojego pupila. Takie pasy znajdą również zastosowanie w służbach mundurowych, gdzie możliwość posiadania obu rąk wolnych pozwala na sprawniejsze korzystanie np. z broni. Dodatkowym elementem jest możliwość przymocowania do pasów większej ilości kieszeni na dodatkowy ekwipunek. W naszym sklepie znajdziesz wiele pasów dogtrekkingowych, sprawdzających się w celach sportowych, rekreacyjnych czy też znajdujących zastosowanie w pracy. Jeżeli chcesz aktywnie spędzać czas ze swoim czworonogiem, to ten rodzaj sportu na pewno Ci się spodoba. Możesz zadbać o swoją kondycję, jednocześnie uszczęśliwiając swojego psa i zdobywając jego sympatię. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Military.pl.