Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Zabawki dla psów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

15 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  65,00 zł 99,99 zł
  Oszczędzasz 34,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  99,99 zł 119,99 zł
  Oszczędzasz 20,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,00 zł 49,99 zł
  Oszczędzasz 4,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,99 zł 180,00 zł
  Oszczędzasz 20,01 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  46,00 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 59,99 zł
  Oszczędzasz 10,00 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł 90,00 zł
  Oszczędzasz 10,01 zł
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  19,99 zł 24,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
 12. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,99 zł
 13. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  85,00 zł
 14. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
 15. Brak towaru

15 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Jednym z najprzyjemniejszych sposobów na spędzanie wolnego czasu jest wspólna zabawa z naszym pupilem. W tej kategorii znajdziesz produkty, które umilą Ci spędzanie tego wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jeśli jeszcze nie masz zabawki dla psa, to koniecznie zastanów się nad jej zakupem. 

Odpowiednio dobrane zabawki dla psów bez wątpienia pomogą zróżnicować Twoją aktywność oraz zadbają o prawidłowy rozwój Twojego zwierzaka. W zależności od rasy psa, każdy z nich może wymagać nieco innego rodzaju aktywności. Warto też, byś obserwował swojego czworonoga i dobrał zabawki zgodne z jego upodobaniami. Jedne z nich mogą lubić biegać lub aportować, część lubi gryźć, a jeszcze inne zakopywać coś w ziemi.  

Dla tych psiaków, które lubią biegać i aportować, świetnie sprawdzą się piłki dla psów, latające dyski czy pullery. Kiedy będziesz wybierał piłki dla swojego czworonoga, dużą uwagę trzeba zwrócić na jej rozmiar. Zabawki dla małych psów, które dasz większemu zwierzakowi, mogą stwarzać zagrożenie. Zbyt małe piłki mogą być przez nie połknięte lub mogą się nimi zakrztusić. Większość produkowanych obecnie piłek dla psów oraz pullerów tworzonych jest z materiałów niepochłaniających zapachów i niezawierających substancji toksycznych.  

Wiele czworonogów uwielbia również pływać. Wybierając modele, które nie toną w wodzie, możesz zagwarantować sobie niesamowite urozmaicenie zabawy z psiakiem. Zabawki dla dużych psów muszą być odpowiednio wytrzymalsze oraz przystosowane do ich gabarytów. Mogą to być przykładowo piłki na sznurku ułatwiające rzucanie na większe odległości i umożliwiające wielu czworonogom zabawę, przeciąganie i siłowanie się. W przypadku zabawy z pullerem warto wybrać większe rozmiary akcesoriów. Istnieją również zabawki edukacyjne dla psa, które będą sprawdzały się jako świetna zabawka dla szczeniaka. Pomogą one już na wczesnym etapie rozwoju zwierzaka odpowiednio rozwijać jego umiejętności.

Przykładem takich zabawek dla psów są modele umożliwiające schowanie w nich karmy. Takie rozwiązanie rozwija naturalną ciekawość i kreatywność psiaka. Musi on samodzielnie rozwiązać sposób działania zabawki, aby dostać się do ulubionych przysmaków. W przypadku szczeniaków warto zaopatrzyć się w zabawki, które nadają się do ciągłego gryzienia i żucia. Będzie to nieoceniony gadżet dla młodych psów, które przechodzą jeszcze okres ząbkowania. Takie zabawki nie drażnią dziąseł i zębów, a dodatkowo mogą uchronić niejedną parę butów przed naszym pupilem. W przypadku starszych psów zabawki umożliwiające żucie wzmacniają dziąsła i szczękę oraz ścierają zęby. Wspólna zabawa z czworonogiem zadba o jego prawidłową kondycję, odpowiednią wagę i uchroni przed chorobami wynikającymi z małej ilości ruchu. Zabawa z psem wzmacnia również jego relację z właścicielem. 

Dobór odpowiednich zabawek dla psa wpłynie zarówno na rozwój, zdrowie, jak i przywiązanie do właściciela. Poszukując odpowiednich modeli, zachęcamy, byś zapoznał się z ofertą dostępnych produktów w naszym sklepie Military.pl. Jesteśmy przekonani, że dobierając odpowiednią zabawkę dla swojego psiaka, będziesz mógł świetnie spędzać czas i uczyć go nowych sztuczek.