Zamów do Paczkomatu® z odbiorem w sobotę!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Panele słoneczne (solarne)

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Największa obniżka
  3. Cena (Od najniższej)
  4. Cena (Od najwyższej)
  5. Ocena (Od najniższej)
  6. Ocena (Od najwyższej)
  7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj
Schowaj Czytaj więcej

Panele słoneczne, znane również jako panele solarne, to technologicznie zaawansowane urządzenia, które przetwarzają naturalne światło słoneczne w energię. Generują one czystą, odnawialną energię bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Urządzenie to przyda się w domu w przypadku awarii zasilania, podczas wakacji w kamperze czy obozowania z dala od zgiełku miasta.

W ofercie MILITARY.PL zakupisz przenośny panel słoneczny, który zapewni energię potrzebną do ładowania stacji zasilających lub innych urządzeń, takich jak komórki czy laptopy. Przenośne panele fotowoltaiczne są ekologiczne i mogą pomóc w oszczędzaniu energii. Są one również bardzo wygodne w użytkowaniu, ponieważ można je łatwo przenosić i ustawiać tam, gdzie jest najwięcej światła słonecznego. Przenośne panele słoneczne z naszej oferty są np. wyposażone w podpórkę, która ułatwia ustawienie ich prostopadle do słońca. Dzięki temu panel fotowoltaiczny przenośny może skutecznie absorbować więcej światła słonecznego, co zwiększa jego wydajność i umożliwia szybsze ładowanie urządzeń. Po złożeniu panele są łatwe w transporcie i przechowywaniu. Nieużywane panele można złożyć do niewielkich rozmiarów, co ułatwia ich pakowanie i oszczędza miejsce. Dla zapewnienia wygody nasze turystyczne panele solarne są wyposażone np. w antypoślizgowy uchwyt. Zapewnia to pewne i bezpieczne trzymanie panelu podczas przenoszenia go z miejsca na miejsce.

W tej kategorii dostępna jest również mata fotowoltaiczna, która jest łatwa do przenoszenia dzięki składanej konstrukcji i niskiej wadze. Mata ta jest wyposażona w magnetyczny zamek, który umożliwia łatwe i szybkie otwieranie oraz zamykanie. Po rozłożeniu mata może zostać przymocowana do plecaka lub torby. Dzięki temu mata fotowoltaiczna będzie generowała energię nawet podczas podróży. Dlatego jest to właśnie solarna ładowarka do telefonu, która przyda się podczas pieszych wędrówek.

Oferujemy zarówno duże panele solarne, jak i mniejsze modele, które są idealne do pieszych wędrówek. Większe modele, ważące nawet około 10 kg, polecamy osobom podróżującym samochodem. Jednak proponujemy również małe panele słoneczne, które ważą nieco ponad 2 kg. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru te mini panele słoneczne nadal dostarczają wysoką moc, wystarczającą do ładowania wielu urządzeń.

W MILITARY.PL kupisz panele słoneczne, takich marek jak: Jackery, EcoFlow, Xtorm czy Goal Zero. Zachęcamy do zakupu tego typu ładowarek fotowoltaicznych, aby móc ładować swoje urządzenia podczas awarii zasilania w domu czy w trakcie wypadów outdoorowych.