Wybierz "Paczka w Weekend" i zamów z dostawą w sobotę

00 g 00 m 00 s
Waluta

Przenośne stacje zasilania awaryjnego

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

9 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł 1299,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1499,00 zł 2499,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł 1449,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  1669,00 zł 2099,00 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  5999,00 zł 7899,00 zł
 6. Brak towaru

 7. Brak towaru

 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

9 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Stacja zasilania to urządzenie, które łączy w sobie funkcje zasilacza awaryjnego i przenośnego powerbanku. Zaprojektowano ją z myślą o zasilaniu urządzeń w sytuacjach lub miejscach, w których nie ma dostępu do stałego źródła zasilania. Do ich działania wykorzystuje się wydajne magazynowanie energii w pojemnych akumulatorach. Przenośna stacja zasilania przydaje się np. w podróży, na biwaku lub w sytuacjach kryzysowych, ponieważ zapewnia niezależne źródło zasilania dla smartfonów lub innych urządzeń mobilnych, co jest szczególnie przydatne dla osób aktywnie spędzających czas na świeżym powietrzu. Stacja zasilania awaryjnego jest również użyteczna w gospodarstwach domowych, gdzie umożliwi podtrzymanie zasilania urządzeń elektronicznych w przypadku nagłej awarii sieci elektrycznej.

Dostępne w MILITARY.PL stacje zasilania oferują wysoką wydajność, która pozwala nie tylko na mobilne ładowanie urządzeń elektronicznych, ale także na zasilanie wielu z nich jednocześnie. Mobilna stacja zasilania może jednocześnie ładować wiele urządzeń o różnej mocy, od laptopów i smartfonów, po klimatyzatory czy suszarki do włosów. Jest to idealne źródło zasilania nie tylko podczas awarii prądu, ale także podczas wypraw outdoorowych, biwakowania czy pracy w terenie. Oferowane przez nas stacje zasilania są zaawansowane technologicznie, o czym świadczy m.in. funkcja X-Stream Recharge, która pozwala na szybkie naładowanie stacji do niemal pełnej pojemności w zaledwie kilkadziesiąt minut. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala szybko przygotować urządzenie do ponownego użycia.

Wiele oferowanych modeli stacji może być ładowanych za pomocą ładowarki samochodowej lub przenośnych paneli fotowoltaicznych, co zapewnia uniwersalność i niezależność od tradycyjnych źródeł energii. To nie tylko wygodne rozwiązanie podczas podróży lub aktywności outdoorowych, ale także opcja przyjazna dla środowiska, która umożliwia korzystanie z odnawialnych źródeł energii. Czas ładowania jest zwykle wskazywany przez diodę LED na porcie wejściowym. Awaryjna stacja zasilania jest najczęściej wyposażona w przejrzysty wyświetlacz LCD, który przedstawia szczegółowe informacje na temat poziomu naładowania akumulatora. Użytkownik może dzięki temu łatwo monitorować stan akumulatora, co umożliwia precyzyjne zarządzanie dostępną energią.

W MILITARY.PL dostępne są przenośne stacje zasilania znanych i renomowanych producentów, takich jak: XRG, EcoFlow czy Jackery.