Zamów dziś kurierem DHL z dostawą na jutro

Waluta
 • Zasilanie awaryjne

  Sklep Military.pl już od wielu lat zajmuje się sprzedażą artykułów z zakresu szeroko pojętych militariów, outdooru, turystyki oraz przetrwania w różnych awaryjnych i nieprzewidzianych sytuacjach. W związku z dużym zainteresowaniem i zapotrzebowaniem na asortyment na wypadek wystąpienia Blackoutu (braku prądu) stworzyliśmy wiele kategorii z produktami, które mogą okazać się bardzo przydatne w przypadku awarii zasilania. Jedną z nich jest zasilanie awaryjne. 

  Do zasilania awaryjnego należy zaliczyć wszelkiego rodzaju produkty, które umożliwią dalsze korzystanie z przedmiotów zasilanych energią elektryczną pomimo przerwy w dostawie prądu. Są to przede wszystkim baterie i akumulatory o różnej pojemności, a także power banki, zaawansowane stacje zasilania i panele solarne. Przygotowując się na przerwy w dostawie energii elektrycznej, warto skompletować swój własny zestaw zasilania awaryjnego w zależności od potrzeb. W przypadku chęci korzystania jedynie z telefonu czy ładowania akumulatorowych latarek warto zaopatrzyć się w power bank o wysokiej pojemności. Tego rodzaju źródło zasilania umożliwi naładowanie telefonu komórkowego, dzięki czemu nie utracimy łączności ze służbami i naszymi bliskimi. Wybierając power bank warto zwrócić uwagę na nasze modele solarne marki Xtorm. Dzięki umieszczonym panelom słonecznym power bank jest w stanie pobierać energię prosto ze słońca, co czyni go doskonałym awaryjnym źródłem zasilania w razie wystąpienia Blackoutu. 

  Jeśli potrzebujesz zasilić większą ilość mniejszych urządzeń jednocześnie lub szukasz zasilania awaryjnego w domu, które będzie w stanie zasilić bardziej energochłonne urządzenia to polecamy przejrzeć naszą ofertę stacji zasilania EcoFlow. Te zaawansowane urządzenia wyposażone w wiele wejść USB umożliwiają podłączenie dużej ilości urządzeń i ładowanie ich w tym samym czasie. Co ważne, wiele z nich ma tak dużą moc, że jest w stanie zasilić urządzenia do 1200W, dzięki czemu bez problemu naładujesz laptopa, podłączysz lodówkę turystyczną, mikrofalę czy ekspres do kawy. Awaryjne źródło zasilania w postaci stacji z pewnością przyda się zarówno w domu, jak i w firmie. Kompaktowa obudowa i stosunkowo niska waga umożliwiają zabranie urządzenia w każde miejsce, dzięki czemu sprawdzi siono również np. na biwaku. 

  Każde awaryjne źródło zasilania w domu, jak i w firmie powinno być samowystarczalne, dlatego dobrym pomysłem będzie zaopatrzenie się w panele słoneczne, które pobierają energię ze słońca. 

  Nieważne czy poszukujesz wysokiej jakości akumulatorów i baterii czy może własnego zestawu zasilania awaryjnego – wszystkie potrzebne produkty znajdziesz na naszej stronie.