Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Maski antysmogowe i akcesoria

Schowaj Czytaj więcej

Na Military.pl znajdziesz szeroki wybór masek antysmogowych, które skutecznie ochronią Was przed zanieczyszczeniami, znajdującymi się w powietrzu, którym codziennie oddychasz. W sezonie jesienno-zimowym, czyli sezonie grzewczym, w związku ze zwiększoną emisją spalania, jakość powietrza znacząco spada. Dzięki produktom oferowanym na naszej stronie internetowej zadbasz o własny komfort oraz zdrowie. Użytkownicy aktywniejsi fizycznie również znajdą coś dla siebie. W ofercie posiadamy zarówno maski antysmogowe do biegania, jak i maski antysmogowe na rower. Dzięki występowaniu masek w kilku rozmiarach dobierzesz też odpowiednią maskę antysmogową dla swojego dziecka. Najlepiej, żebyś szukał masek od dobrych producentów. Respro, Dragon czy maski respilon to świetny wybór! 

Zjawisko pogorszenia jakości powietrza występuje w okresie grzewczym, czyli od września do kwietnia. Głównym źródłem zanieczyszczeń pozostaje tzw. niska emisja - czyli spalanie paliw kopalnych. Najbardziej szkodliwe są te pochodzące z pieców grzewczych oraz lokalnych kotłowni węglowych. Prowadzi to m.in. do smogu, składającego się z pyłu zawieszonego, sadzy, tlenków siarki, tlenków azotu i węgla. Niekorzystnie wpływa to nasz układ oddechowy, krążenia oraz nerwowy i prowadzić może nawet do nowotworów. Szczególnie narażeni są mieszkańcy większych aglomeracji miejskich oraz silnie uprzemysłowionych ośrodków, jednakże zjawisko smogu może także występować na większych osiedlach domów jednorodzinnych ogrzewanych węglem słabszej jakości. 

Skuteczna maska antysmogowa do biegania czy maska antysmogowa na rower powinna charakteryzować się dużą przepustowością powietrza, jednocześnie zapewniając ochronę przed zanieczyszczeniami powietrza, wykluczając uczucie jakiegokolwiek dyskomfortu.   

Maskę antysmogową do biegania znajdziesz np. w ofercie Dragon Mask. Właśnie dla osób aktywniejszych fizycznie dedykowane są maski Dragon Mask z serii Sport. Charakteryzują się one dużą przepustowością powietrza, umożliwiając trening fizyczny, bieganie czy jazdę na rowerze, pomimo otaczającego nas powietrza niskiej jakości. Maski Dragon Mask mają wymienne filtry N99 z aktywnym węglem, które charakteryzują się wysoką skutecznością filtracji zanieczyszczeń znajdujących się w powietrzu, chronią też przed dymem papierosowym, pyłkami roślin, kurzem, pyłem węglowym, naskórkiem zwierząt czy spalinami. Maseczki przeciwsmogowe Dragon Mask jako jedne z nielicznych na rynku uzyskały certyfikat Państwowego Instytutu Badawczego CIOP. W ofercie Dragon Mask znajdziecie także maski antysmogowe dla dzieci.

Szukając masek antysmogowych do biegania czy masek antysmogowych na rower, warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Respro. Maseczki przeciwsmogowe Respro wykonane są z wytrzymałego i elastycznego neoprenu (w kilku wariantach kolorystycznych), który po wyjęciu filtrów nadaje się do prania. Występowanie masek w kilku rozmiarach sprawi, że dopasujesz odpowiedni wariant dla swojego dziecka. Maska antysmogowa dla dzieci Respro, dzięki ergonomicznemu kształtowi, będzie dobrze przylegać do twarzy, gwarantując wysoką skuteczność ochrony. Idealną maską antysmogową na rower, czy też do innych aktywności fizycznych, będzie maska z serii Sportsta oraz Cinqro. Maseczka Respro typu Sportsta dzięki wyposażeniu w dwa zawory typu POWA (o dużej przepustowości i przepływie powietrza), dedykowana jest entuzjastom wzmożonego wysiłku fizycznego. Maska zapewnia szybsze usuwanie dwutlenku węgla, pary wodnej i ciepłą - zapewniając komfortowe i bezpieczne użytkowanie nawet podczas intensywnego treningu. Natomiast maska typu Cinqro sprawdzi się wśród amatorów uprawiania sportu na wolnym, choć niekoniecznie czystym powietrzu w warunkach miejskich. Dwa zawory Powa™ Elite, gwarantują szybki przepływ powietrza w czasie zwiększonej częstotliwości oddechu, np. podczas joggingu czy jazdy na rowerze. 

Zadbaj o własne zdrowie razem z Military.pl i wybierz odpowiedni wariant do swojej aktywności. W ofercie maski takich producentów jak Respro, City Mask, Dragon Mask, a także możesz szukać masek respilon. Na naszej stronie internetowej znajdziesz także ofertę masek antysmogowych dla dzieci.

13 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  399,00 zł 439,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
  Porównaj
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
  Porównaj
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  269,00 zł 309,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
  Porównaj
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 369,00 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
  Porównaj
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 369,00 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
  Porównaj
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  269,00 zł 309,00 zł
  Oszczędzasz 40,00 zł
  Porównaj
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  299,00 zł 369,00 zł
  Oszczędzasz 70,00 zł
  Porównaj
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  149,99 zł 179,99 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
  Porównaj
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  185,00 zł 309,00 zł
  Oszczędzasz 124,00 zł
  Porównaj

13 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71