Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Osobiste alarmy dźwiękowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Cena (Od najniższej)
 3. Cena (Od najwyższej)
 4. Ocena (Od najniższej)
 5. Ocena (Od najwyższej)
 6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Okazje
Cena
Zastosuj

22 produkty

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
  Porównaj
 2. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  39,99 zł 49,00 zł
  Oszczędzasz 9,01 zł
  Porównaj
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  35,00 zł
  Porównaj
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
  Porównaj
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
  Porównaj
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
  Porównaj
 7. (1)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł 19,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
  Porównaj
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  59,99 zł
  Porównaj
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  29,99 zł
  Porównaj
 10. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  14,99 zł 19,99 zł
  Oszczędzasz 5,00 zł
  Porównaj
 11. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  17,90 zł
  Porównaj

22 produkty

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

W sklepie Militaria.pl znajdziesz wiele produktów, które sprawdzą się w samoobronie, a jedynymi z nich są profesjonalne alarmy osobiste. Urządzenia te dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą w odpowiedni sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo np. podczas wieczornych ćwiczeń na świeżym powietrzu, spacerach z psem czy późnych powrotów z pracy. W czasie tych czynności jesteśmy narażeni na napotkanie osób, które mogą mieć wobec nas złe zamiary. W takiej sytuacji warto posiadać urządzenie, które umożliwi odstraszenie napastnika lub zaalarmuje osoby znajdujących w pobliżu.  

Alarm dźwiękowy to niewielkich rozmiarów urządzenie, które emituje sygnał dzwiękowy o wysokim natężeniu - zazwyczaj w przedziale 110 – 130 dB. Sygnał ten jest słyszalny w odległości od 180 do nawet 400 metrów od emitera. W sytuacji zagrożenia istnieje duża szansa, że nagły, głośny dźwięk zdezorientuje napastnika, co w konsekwencji może sprawić, że zaniecha on swoich działań i ucieknie. Co więcej, głośny hałas emitowany przez urządzenie rozchodzi się po okolicy, zwracając uwagę innych osób, które mogą udzielić Ci pomocy. Alarmy często występują w postaci breloka do samoobrony. Dzięki niewielkim rozmiarom tego urządzenia można je nosić w kieszeni, przy kluczach, na smyczy, w torebce czy plecaku. Dużym udogodnieniem jest wyposażenie alarmów akustycznych w klipsy, karabińczyki czy linki do mocowania. Istotne jest, aby alarm nosić w łatwo dostępnym miejscu, z którego szybko możemy go wyciągnąć.  

Alarmy dźwiękowe zazwyczaj uruchamia się za pomocą guzika lub zawleczki. Przy modelach z guzikiem wystarczy go nacisnąć lub nacisnąć i przytrzymać. Alarmy tego typu emitują dźwięk, dopóki nie zostaną wyłączone przez ponowne naciśnięcie przycisku. Urządzenia wyposażone w zawleczkę zaczynają emitować dźwięk tuż po jej wyciągnięciu. Brelok do samoobrony może być wyposażony także w elementy, które zwiększą naszą widoczność, jak na przykład odblaskowe wstawki lub niewielkie latarki LED. Do jego zalet należy zaliczyć również możliwość wielorazowego użycia. Do zasilania alarmów wykorzystywane są baterie, których typ zależy od wybranego modelu.  

W naszej ofercie znajdziesz także alarm akustyczny, który możesz zastosować w domu. Domowy alarm może uchronić Cię przed włamaniem. Takie urządzenie należy zainstalować przy drzwiach lub oknach. Podczas próby otwarcia okna lub drzwi, urządzenie automatycznie zaczyna emitować dźwięk. Dodatkowo jest ono wyposażone w funkcję gong, dzięki której sygnał jest uruchamiany po wykryciu ruchu. Serdecznie zachęcamy do przejrzenie naszej oferty alarmów osobistych, których stosowanie może zwiększyć poziom bezpieczeństwa zarówno Twojego, jak i Twoich bliskich.  

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71