Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
Waluta

Osobiste alarmy dźwiękowe

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Cena
Zastosuj

23 produkty

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  64,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  45,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  89,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  69,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  53,99 zł 59,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  16,99 zł 19,40 zł
 9. (0)
  Wysyłka: w 48 godzin
  35,00 zł
 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

 17. Brak towaru

 18. Brak towaru

 19. Brak towaru

23 produkty

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

W sklepie MILITARY.PL znajdziesz wiele produktów, które sprawdzą się w samoobronie, a jedynymi z nich są profesjonalne alarmy osobiste. Urządzenia te dedykowane są wszystkim tym, którzy chcą w odpowiedni sposób zadbać o swoje bezpieczeństwo np. podczas wieczornych ćwiczeń na świeżym powietrzu, spacerach z psem czy późnych powrotów z pracy. W czasie tych czynności jesteśmy narażeni na napotkanie osób, które mogą mieć wobec nas złe zamiary. W takiej sytuacji warto posiadać urządzenie, które umożliwi odstraszenie napastnika lub zaalarmuje osoby znajdujących w pobliżu.  

Alarm dźwiękowy to niewielkich rozmiarów urządzenie, które emituje sygnał dzwiękowy o wysokim natężeniu - zazwyczaj w przedziale 110 – 130 dB. Sygnał ten jest słyszalny w odległości od 180 do nawet 400 metrów od emitera. W sytuacji zagrożenia istnieje duża szansa, że nagły, głośny dźwięk zdezorientuje napastnika, co w konsekwencji może sprawić, że zaniecha on swoich działań i ucieknie. Co więcej, głośny hałas emitowany przez urządzenie rozchodzi się po okolicy, zwracając uwagę innych osób, które mogą udzielić Ci pomocy. Alarmy często występują w postaci breloka do samoobrony. Dzięki niewielkim rozmiarom tego urządzenia można je nosić w kieszeni, przy kluczach, na smyczy, w torebce czy plecaku. Dużym udogodnieniem jest wyposażenie alarmów akustycznych w klipsy, karabińczyki czy linki do mocowania. Istotne jest, aby alarm nosić w łatwo dostępnym miejscu, z którego szybko możemy go wyciągnąć.  

Alarmy dźwiękowe zazwyczaj uruchamia się za pomocą guzika lub zawleczki. Przy modelach z guzikiem wystarczy go nacisnąć lub nacisnąć i przytrzymać. Alarmy tego typu emitują dźwięk, dopóki nie zostaną wyłączone przez ponowne naciśnięcie przycisku. Urządzenia wyposażone w zawleczkę zaczynają emitować dźwięk tuż po jej wyciągnięciu. Brelok do samoobrony może być wyposażony także w elementy, które zwiększą naszą widoczność, jak na przykład odblaskowe wstawki lub niewielkie latarki LED. Do jego zalet należy zaliczyć również możliwość wielorazowego użycia. Do zasilania alarmów wykorzystywane są baterie, których typ zależy od wybranego modelu.  

W naszej ofercie znajdziesz także alarm akustyczny, który możesz zastosować w domu. Domowy alarm może uchronić Cię przed włamaniem. Takie urządzenie należy zainstalować przy drzwiach lub oknach. Podczas próby otwarcia okna lub drzwi, urządzenie automatycznie zaczyna emitować dźwięk. Dodatkowo jest ono wyposażone w funkcję gong, dzięki której sygnał jest uruchamiany po wykryciu ruchu. Serdecznie zachęcamy do przejrzenie naszej oferty alarmów osobistych, których stosowanie może zwiększyć poziom bezpieczeństwa zarówno Twojego, jak i Twoich bliskich.