Waluta

Radiotelefony/krótkofalówki

Schowaj Czytaj więcej

W sklepie Military.pl mamy szeroki wybór radiotelefonów. Jest to urządzenie, które pozwala na wygodną komunikację nawet na dużych odległościach. Świetnie przydają się w trakcie podróży, aby umożliwić łączność większej grupy ludzi. Radiotelefony są także często wykorzystywane w pracy, na przykład przez policję lub wojsko. Osoby pracujące na dużych magazynach czy ochroniarze również wykorzystują radiotelefony do łatwego komunikowania się z innymi pracownikami.
  

Warto zabrać ze sobą radiotelefony, wybierając się na grzyby lub górską wycieczkę. Za pomocą tych urządzeń możesz przekazać informacje jednocześnie do kilku osób, co jest o wiele wygodniejsze niż korzystanie z telefonu komórkowego, za pomocą którego można skomunikować się tylko z jedną osobą. Za pomocą odbiornika możesz także szybko i do większej liczby osób wysłać sygnał o pomoc, gdy dojdzie do wypadku.
  

Kolejną cechą nadającą przewagę radiotelefonów jest ich niezależność od operatorów, z czym wiążą się niskie koszty użytkowania tego sprzętu. W naszym sklepie posiadamy wiele różnych modeli radiotelefonów, aby każdy z naszych klientów znalazł produkt, który będzie spełniał Twoje oczekiwania. Wiele dostępnych w naszej ofercie modeli radiotelefonów ma duży i czytelny wyświetlacz oraz wygodną klawiaturę. Urządzenia są skonstruowane w taki sposób, aby były łatwe w użytkowaniu za pomocą tylko jednej ręki. Aby dodatkowo zwiększyć komfort użytkowania radiotelefonu, wiele modeli ma poprzydzielane skróty klawiszowe, które pozwalają na szybkie korzystanie z urządzenia bez potrzeby ciągłego wyszukiwania interesującej Cię funkcji w menu.
 

Istotną cechą w trakcie wyboru odpowiedniego radiotelefonu jest jego wytrzymałość. Wybierając się w podróż lub do pracy, należy liczyć się z nagłymi zmianami pogody lub nieprzywidzianym upadkiem sprzętu. Modele dostępne w naszej ofercie wykonywane są z trwałych materiałów, które są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia oraz upadki. Ważna jest także wodoodporność, co pozwoli na korzystanie z radiotelefonu w różnych warunkach. Dzięki temu także korzystanie z odbiornika w trakcie deszczu nie będzie problem oraz nie będziesz się martwić o jego uszkodzenie przez wodę.
  

Oprócz wytrzymałości ważną cechą jest czas pracy odbiornika. Będąc w podróży, nie możesz sobie pozwolić na niespodziewaną utratę łącznością z resztą ekipy. Dlatego warto wybrać model odbiornika, który ma akumulator o dużej pojemności. W ofercie posiadamy modele radiotelefonów o różnej pojemności akumulatorów, więc możesz wybrać model, który będzie dla Ciebie najlepszy.
  

Dysponujemy wieloma modelami radiotelefonów typu duobander, które mają możliwość jednoczesnej pracy w zakresie dwóch pasm: 2 m oraz 70 cm. Oznacza to, że urządzenie ma możliwość odbierania fal metrowych oraz fal decymetrowych. Dzięki temu moższ wygodnie operować pasmami, korzystając jednocześnie z dwóch różnych częstotliwości. W zależności od modelu może być on wyposażony dodatkowo w odbiornik radia lub latarkę przydającą się podczas ograniczonej widoczności czy podróży po zmroku. Każdy z naszych klientów znajdzie u nas radiotelefon, który będzie spełniał stawiane mu wymagania. 

41 produktów

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wysyłka: Natychmiast
  359,00 zł
  Porównaj
 2. Wysyłka: Natychmiast
  329,00 zł
  Porównaj
 3. Wysyłka: Natychmiast
  749,00 zł
  Porównaj
 4. Wysyłka: Natychmiast
  249,00 zł 279,00 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
  Porównaj
 5. Wysyłka: Natychmiast
  699,00 zł
  Porównaj
 6. Wysyłka: Natychmiast
  319,00 zł
  Porównaj
 7. Wysyłka: Natychmiast
  119,99 zł
  Porównaj
 8. Wysyłka: Natychmiast
  219,00 zł 249,00 zł
  Oszczędzasz 30,00 zł
  Porównaj
 9. Wysyłka: Natychmiast
  239,00 zł
  Porównaj

41 produktów

Strona
na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
 71 347 47 71