Zamów do 23:59 - kurier DHL z dostawą na jutro

00 g 00 m 00 s
Waluta

Nerki dla rowerzystów

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 6. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
 7. Ocena (Od najniższej)
 8. Ocena (Od najwyższej)
 9. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 10. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
Cena
Zastosuj
Wewnętrzny organizer
Możliwość troczenia ekwipunku
Dostępność

19 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,99 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  159,90 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 4. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 5. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  39,99 zł
 6. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  50,99 zł 59,99 zł
 7. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  50,99 zł 59,99 zł
 8. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  79,00 zł
 9. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  49,99 zł 54,99 zł
 10. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  71,99 zł 89,99 zł
 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

 13. Brak towaru

 14. Brak towaru

 15. Brak towaru

 16. Brak towaru

 17. Brak towaru

 18. Brak towaru

 19. Brak towaru

19 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Jeśli lubisz czasem pojeździć na rowerze i mieć ze sobą kilka akcesoriów jak telefon, portfel, apteczka, latarka, a niekoniecznie chcesz to przewozić w plecaku, to ta kategoria jest właśnie dla Ciebie.  

Nerka rowerowa to bardzo przydatne akcesorium. Jeśli nie lubisz jeździć z obciążeniem na plecach i nie masz także sakwy rowerowej, to taka saszetka będzie dla Ciebie dobrym wyborem. Jest to bardzo popularne akcesorium wśród osób, które lubią mieć wszystko pod ręką, a niekoniecznie chcą zapychać kieszenie czy chodzić z plecakiem. Idealnie sprawdza się również jako uzupełnienie miejsca na ekwipunek. Jeśli wybierasz się na dłuższą wędrówkę, to warto mieć dodatkowe miejsce, w którym schowasz najpotrzebniejsze rzeczy, żeby nie ściągać plecaka za każdym razem, gdy chcesz coś z niego wyjąć. Nerka w takim przypadku pozwala przenieść np. batony energetyczne, telefon, apteczkę, kompas czy mapę. 

W związku z powyższymi informacjami warto rozważyć także zakup nerki rowerowej. Możesz ją „nosić” na dwa sposoby. Pierwsza metoda to tradycyjne przypięcie do pasa. Nie będziesz jednak trzymał jej z przodu, czy z boku, ponieważ jazda stanie się niekomfortowa. Najlepszym rozwiązaniem jest trzymanie jej na plecach, w odcinku lędźwiowym.  

Drugim sposobem, w jaki możesz przewozić saszetkę, czy nerkę rowerową to przypięcie jej do ramy roweru. Właśnie dlatego jest to tak popularne akcesorium – uniwersalność zastosowania. Jedziesz na rowerze – przypinasz nerkę do ramy. Schodzisz, żeby się przejść – zakładasz tradycyjnie do bioder. 

Na co trzeba zwracać uwagę przy wyborze odpowiedniej nerki rowerowej? Przede wszystkim – wielkość. Pojemność jest istotna z punktu widzenia ilości przewożonym akcesoriów. Im więcej rzeczy potrzebujesz mieć ze sobą, tym większa powinna być nerka, by to wszystko pomieścić. Z drugiej strony – mniejszy model zmusza do zabierania mniejszej ilości przedmiotów, co zmniejsza wagę. Na mniejsze modele z pewnością zdecydują się osoby, którym zależy na lepszym czasie w trasie. 

Razem z wielkością saszetki nerki rowerowej w parze idzie sposób rozmieszczenia dodatkowych komór – o ile takie w ogóle występują. Większa nerka to dobry wybór, gdy zależy Ci na dwóch komorach, w których chcesz przewozić różne akcesoria. Rozwiązanie takie pozwala lepiej się zorganizować. Co więcej, zwracaj uwagę na wbudowane organizery, które zdecydowanie ułatwiają przenoszenie drobnego ekwipunku jak karta, zapalniczka czy kompas. 

Innym istotnym czynnikiem poza wielkością jest materiał, z jakiego została wykonana saszetka czy nerka rowerowa. Tańsze modele wykonane są zazwyczaj z poliestru. Poza tym, że są zazwyczaj dość niedrogie, zaletą jest także niewielka waga. Innym materiałem jest Cordura. Docenisz to, jeśli lubisz bardzo wytrzymałe akcesoria na lata. Cordura to bowiem odporny na rozdarcia i przetarcia materiał, który stosowany jest także w wojskowych plecakach. Nerki takie będą droższe, ale posłużą dłużej i będą świetnym wyborem na trudne, gęsto zalesione tereny. Jest to materiał stosowany w odzieży i akcesoriach militarnych i taktycznych. 

Saszetka i nerka rowerowa mogą mieć różny styl w zależności od producenta. Firmy, której zajmują się produkcją odzieży i akcesoriów typowo sportowych jak polski 4F czy amerykański Under Armour, oferują nerki o charakterze sportowym. Są one wykonane zazwyczaj z dobrego poliestru odpornego na wodę, są lekki i mają jednolite kolory jak biały, czarny, niebieski czy pomarańczowy. 

W naszej ofercie znajdziesz jednak nerki wykonane przez firmy, które zajmują się wytwarzaniem odzieży i akcesoriów taktycznych i wojskowych. Będzie to np. Pentagon czy Mil-tec. Materiał będzie bardziej odporny na rozdarcia i w kolorach typowo wojskowych (czarny, zielony, niebieski) oraz moro. 

Pamiętaj także, jeśli masz możliwość, by sprawdzić, czy nerka rowerowa jest dla Ciebie odpowiednia – zarówno pod względem wygody noszenia, jak i samego dopasowania (rozmiar, długość paska biodrowego).  

Mamy nadzieję, że z dostępnej oferty na stronie military.pl znajdziesz produkt spełniający Twoje wymagania zarówno pod względem wielkości, jak i designu oraz koloru. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.