Waluta

Rękawiczki na siłownię

Schowaj Czytaj więcej

W tej kategorii przedstawiamy różne modele rękawiczek męskich sportowych. Podczas treningu na siłowni przydatnym gadżetem będą rękawiczki, które mogą mieć znaczący wpływ na wykonywaną pracę. Korzystanie z rękawiczek do treningu na siłownię może mieć wiele zalet. Podczas wykonywania ćwiczeń z użyciem ciężarów istotnym aspektem jest mocny i pewny chwyt. Złapanie ciężaru w nieodpowiedni lub niedokładny sposób może mieć dla nas przykre konsekwencje.  Nikt nie chce przerywać lub ograniczać swoich treningów ze względu na przypadkowo powstałą kontuzję. Rękawiczki do treningu na siłowni zapewniają ochronę skóry dłoni przed odciskami lub podrażnieniem podczas korzystania z hantli o dużej wadze, lub różnego rodzaju maszyn. Skóra na dłoniach jest delikatniejsza, dlatego trzeba o nią dodatkowo zadbać, aby nie zmagać się później z jej uszkodzeniami, które mogą być męczące przy wykonywaniu intensywnych ćwiczeń z dużą ilością powtórzeń.

 

Sportowe rękawiczki wpływają również na pewniejszy chwyt oraz zabezpieczają nadgarstek przed niechcianą kontuzją poprzez usztywnienie go. Nadwyrężony nadgarstek również może być powodem spadku efektywności Twoich treningów. Korzystając z rękawic, możesz wykonywać więcej powtórzeń w seriach, dzięki czemu oczekiwane efekty pojawią się o wiele szybciej. W sklepie Military.pl posiadamy różne modele rękawiczek męskich sportowych, aby każdy z naszych klientów mógł znaleźć model odpowiadający jego potrzebom. Dostępne w naszej ofercie rękawiczki do treningu na siłowni wykonywane są z wysokiej jakości materiałów takich jak skóra, skóra syntetyczna czy mieszanki materiałów charakteryzujących się wysoką wytrzymałością. Wykorzystanie tego rodzaju materiałów pozwala na zapewnienie odpowiedniej przyczepności dłoni i zabezpieczenie przed wyślizgnięciem się podnoszonych przedmiotów. W zależności od modelu rękawic są one wyposażone w gumowe wstawki dodatkowo odpowiadające za stabilny chwyt. 

 

Rękawiczki męskie sportowe dostępne w naszej ofercie sprawdzą się także podczas wypraw survivalowych, rozgrywek airsoftowych, a także przy pracy w warsztacie czy majsterkowaniu. Rękawiczki o wszechstronnym zastosowaniu oraz wysokiej wytrzymałości będą również bardzo pomocne dla żołnierzy i operatorów jednostek specjalnych. Rękawiczki taktyczne na wierzchu dłoni i podbiciu mają dodatkowe warstwy materiału odpowiadające za wytłumienie uderzeń oraz ochronę przed ostrymi krawędziami. Te miejsca na dłoni są najbardziej narażone na różnego rodzaju uszkodzenia oraz skaleczenia.

 

Znajdujące się w naszej ofercie rękawiczki męskie sportowe sprawdzą się także dla pasjonatów jazdy na rowerze. Podczas przemierzania wielu kilometrów dłonie narażone są na wstrząsy oraz otarcia spowodowane trzymaniem kierownicy przez długi czas. Dłonie są jednym z trzech punktów, na których spoczywa ciężar ciała podczas jazdy na rowerze, dlatego warto zadbać o ich odpowiednie zabezpieczenie. Korzystając z rękawiczek w trakcie jazdy, można uchronić się przed nieprzyjemnymi odciskami oraz uszkodzeniami skóry. Podróżując po zróżnicowanym terenie, ręce narażone są na wstrząsy, które mogą powodować dyskomfort i nadmierne zmęczenie. Wzmocnienia znajdujące się na rękawiczkach pozwalają na wygłuszenie i zneutralizowanie wibracji. Ma to zdecydowany wpływ na komfort jazdy i sprawia, że możemy kontynuować swój ulubiony rodzaj aktywność bez obaw o kontuzję. Wiele modeli rękawiczek ma regulowany rozmiar mankietu, dzięki czemu każdy może dopasować ich rozmiar do siebie. Jest to bardzo ważne, ponieważ zapobiega przed zsuwaniem się rękawiczek w trakcie wykonywania intensywnych aktywności.

 

W sklepie Military.pl dysponujemy modelami rękawiczek, które charakteryzują się wielofunkcyjnością, a jednocześnie są lekkie i wytrzymałe. Sprawdzą się dla każdego ze względu na wiele możliwości zastosowań. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! 

16 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący

16 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
 71 347 47 71