Świetne rękawiczki, używam ich w pracy zarówno przy ciężkim sprzęcie, jak i w magazynie. Raz miałem okazję wypróbować wersję z kevlarowym wzmocnieniem i naprawdę dobrze się sprawdziła. Kłykcie trochę bolą mimo wszystko, ale rękawice spełniają swoje zadanie.
Rękawice taktyczne Smart Tac firmy Armored Clow w kolorze czarnym. Zapewniają maksymalny komfort, elastyczność oraz ochronę. Idealnie sprawdzą się podczas treningu strzeleckiego, taktycznego, działań w terenie lub codziennych prac.
Wzmocnienie na kostkach, wykonane zostało z wytrzymałego tworzywa pokrytego warstwą kevlaru co gwarantuje maksymalną ochronę.
Warstwa zewnętrzna wykonana została z kevlaru firmy DuPont, jest wysoce odporny na przetarcia i przecięcia. Dodatkowo jest niepalny, nie przewodzi prądu, nie rozpuszcza się w rozpuszczalnikach organicznych.
Wewnętrzna strona rękawic wykonana została z naturalnej skóry, która zapewnia doskonały chwyt. W miejscach szczególnie narażonych na urazy zastosowano podwójną warstwę skóry.
Na zakończeniu kciuka oraz palca wskazującego umieszczono antypoślizgowe panele, dzięki którym można obsługiwać dotykowe ekrany urządzeń takich jak smartfon czy tablet.
Elastyczny mankiet oraz wygodna regulacja z rzepem ułatwi dopasowanie rękawicy do nadgarstka.
Dane techniczne
Materiały: kevlar, tworzywo, naturalna skóra
Kolor: czarny
Waga: 105 g
Producent: Armored Claw
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Ocieplenie | Nie |
| Obsługa ekranów dotykowych | Tak |
| Typ materiału | Syntetyczno-naturalny |
| Typ/przeznaczenie | Taktyczne |
| Materiał dodatkowy | Kevlar |
| Materiał główny | skóra |
| Kolor główny | Black |
| Płeć | Męska |
| Kod producenta | ACL-33-007258- |
| Producent | Armored Claw |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 22
-
-
Dobre rękawice, wygodny pancerz jak w czarnym modelu, świetnie się sprawdzają w terenie, choć trochę się mechacą. Używam ich codziennie i nadal są w dobrym stanie, jeszcze nie mają przetarć.
-
Bardzo dobre rękawice, kupiłem je, bo poprzednie się zużyły. Zapłaciłem za nie więcej niż za wcześniejsze, ale jestem z nich bardziej zadowolony – są cieplejsze, bardziej komfortowe i lepiej się sprawdzają na co dzień. Polecam!
-
Komfortowe i sztywne, dobrze izolują ciepło, a obsługa telefonu w nich bardzo ułatwia codzienność. Cena jest korzystna w stosunku do jakości.
-
Rękawiczki są trwałe i komfortowe, sprawdzają się przy codziennej pracy, wycieczkach do lasu i grze w ASG. Są odpowiednie zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Polecam.
-
Używam tego typu rękawic i sprawdzają się znakomicie. Są solidne i niezawodne, mają świetną jakość i zostały przetestowane w ekstremalnych warunkach. Zalecam mieć drugą parę na wszelki wypadek.
-
Rękawice są wysokiej jakości, posiadają solidne usztywnienie na kostkach.
-
Rękawice są wygodne, ale materiał szybko się zmechacił, już po drugim użyciu w terenie pojawiło się przetarcie na mankiecie. Od rękawic taktycznych oczekuję większej trwałości.
-
Rękawice są solidne i niezwykle komfortowe.
-
Sprawdzają się podczas ćwiczeń poligonowych, polecam.
-
Dobre rękawice, na plus jest skórzane wnętrze dłoni, które nie chłonie tak łatwo wody. Niestety, wzmocnienia nie pokrywają się idealnie z moimi kostkami.
-
Porządne rękawiczki, skutecznie ogrzewają dłonie podczas jesiennej pluchy i zimowego odśnieżania. Wzmocnienia są dobrze dopasowane. Udany zakup.
-
Polecam, chociaż za tę cenę mogłyby być trochę lepsze.
-
Też dobrze sprawdzają się zimą.
-
Bardzo wygodne i wytrzymałe.
Brak opinii