Bielizna dobrej jakości w korzystnej cenie w porównaniu z produktami konkurencji. Komfort jest na wysokim poziomie i polecam ten produkt każdemu, kto ceni sobie wygodę.
Bokserki termoaktywne wykonane z dwuwarstwowego, elastycznego materiału o gramaturze 185 g/m2, który dopasowuje się do kształtu ciała. Pozwala on utrzymać optymalną temperaturę i odprowadza wilgoć.
W skład materiału wchodzi miękka wełna z merynosów, która zapewnia termoregulację, oddychalność, elastyczność oraz ma właściwości szybkoschnące i antybakteryjne. Bezszwowa konstrukcja chroni przed otarciami, zapewnia wysoki komfort i nie krępuje ruchów.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: 56% poliamid, 37% wełna Merino, 5% polipropylen, 2% elastan
Gramatura: 185 g/m2
Producent: Brubeck, Polska
MILITARY jest dealerem premium marki Brubeck.
Brubeck to polska marka, która od 2005 roku rozwija odzież termoaktywną dla sportowców, entuzjastów outdooru i służb specjalistycznych. Wykorzystując wełnę merino i nowoczesne przędze syntetyczne, tworzy funkcjonalne kolekcje dopasowane do różnych warunków – od zimowej serii Thermo i Extreme Wool, przez uniwersalną linię Dry, po ultralekką 3D Pro. Odzież Brubeck znajduje zastosowanie w działaniach ratowniczych, np. w GOPR, i cieszy się uznaniem również na rynkach zagranicznych.
| Krój | Bokserki |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Typ materiału | Syntetyczno-naturalny |
| Elastyczność materiału | Rozciągliwy |
| Termoaktywna | Tak |
| Materiał dodatkowy | 2% elastan |
| Materiał dodatkowy | 5% polipropylen |
| Materiał dodatkowy | 37% wełna Merino |
| Materiał główny | 56% poliamid |
| Kolor główny | Czarny |
| Płeć | Męska |
| Kod producenta | P1BRU-AWOC-BX1087M-993AXXXXX |
| Producent | Brubeck |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 8
-
-
Bardzo porządna bielizna z wełny – dobrze przepuszcza powietrze i skutecznie odprowadza wilgoć, a po kilku dniach na szlaku nie łapie zapachów. Przy odpowiedniej pielęgnacji jest trwała. Dobry wybór.
-
Świetnie sprawdzają się zarówno podczas długich trekkingów, jak i na co dzień, a ich cena jest bardzo konkurencyjna. Przetrwały Bieg Rzeźnika i są to najbardziej wygodne majtki, z jakich korzystałem podczas długich biegów.
-
Na rynku w końcu pojawiła się bielizna merino w dobrej cenie i jakości. Choć trzeba zapłacić trochę więcej, warto dla zdrowia. Są wygodne i przewiewne, choć brakuje większej liczby kolorów.
-
Najlepsze majtki na długie wędrówki, jakie można znaleźć od polskiego producenta. Bardzo wygodne, szybko schną, są przyjemne w dotyku i nie przejmują zapachów.
-
To idealne majtki na górskie wędrówki. Zdecydowanie się sprawdzają, bo merino to bezkonkurencyjny materiał na takie warunki. Bardzo dobrze wykonane, zdecydowanie polecam.
-
Działają bardzo solidnie, szczególnie jeśli używać ich razem z pełnym kompletem z wełny merino.
-
Kosztują trochę więcej, ale świetnie sprawdzają się przy dużym wysiłku w chłodne dni. Polecam.
Brak opinii