Zakupione podczas zimy i sprawdzone podczas jazdy na nartach. Utrzymują ciepło oraz skutecznie odprowadzają wilgoć. Są komfortowe i nie powodują otarć ani żadnego dyskomfortu.
Męskie legginsy termoaktywne uszyte z lekkiej i szybkoschnącej dzianiny o dwuwarstwowej strukturze i gramaturze 215 g/m2. Materiał ten pozwala na utrzymanie właściwej temperatury ciała i bardzo szybko odprowadza wilgoć na zewnątrz. Domieszka elastanu i splot RIB zapewniają odpowiednie przyleganie do ciała, a bezszwowa konstrukcja chroni skórę przed otarciami i podrażnieniami. Funkcyjne mikrowłókna poliamidowe zwiększają odporność na uszkodzenia mechaniczne.
W celu zoptymalizowania cyrkulacji powietrza w miejscach o zwiększonej potliwości zastosowano strefy wentylacyjne, które zapewniają wysoki komfort użytkowania, nawet w trakcie intensywnego treningu. Właściwości antybakteryjne dzianiny zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
Legginsy sprawdzą się w chłodniejsze dni do biegania, jazdy na rowerze i innych aktywości fizycznych, a zimą jako pierwsza warstwa odzieży termoaktywnej.
Dane techniczne
Kolor: Czarny/Niebieski
Materiał: 63% Poliamid, 35% Polipropylen, 2% Elastan
Gramatura: 215 g/m2
Waga: 137 g
Producent: Brubeck, Polska
MILITARY jest dealerem premium marki Brubeck.
Brubeck to polska marka, która od 2005 roku rozwija odzież termoaktywną dla sportowców, entuzjastów outdooru i służb specjalistycznych. Wykorzystując wełnę merino i nowoczesne przędze syntetyczne, tworzy funkcjonalne kolekcje dopasowane do różnych warunków – od zimowej serii Thermo i Extreme Wool, przez uniwersalną linię Dry, po ultralekką 3D Pro. Odzież Brubeck znajduje zastosowanie w działaniach ratowniczych, np. w GOPR, i cieszy się uznaniem również na rynkach zagranicznych.
| Styl odzieży | Sportowy |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Typ materiału | Syntetyczny |
| Faktura materiału | Jednolita (gładka) |
| Elastyczność materiału | Rozciągliwy |
| Płeć | Męska |
| Materiał główny | 63% poliamid |
| Materiał dodatkowy | 35% polipropylen |
| Materiał dodatkowy | 2% elastan |
| Main color | Black |
| Kolor dodatkowy | Niebieski |
| Krój | Kompresyjny |
| Zapięcie rozporka | Brak rozporka |
| Kod producenta | 35257 |
| Producent | Brubeck |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 1
Brak opinii