To dobra i niedroga lupa dla tych, którzy nie chcą dużo inwestować w szklaną wersję. Optyka bez zastrzeżeń, trzeba tylko uważać, żeby jej nie porysować – w tej cenie to świetny wybór.
Lupa o nadanym stałym powiększeniu 3x oraz wbudowaną soczewką punktową o powiększeniu 6x. Sprawdzi się do czytania drobnego druku w książce, gazecie lub na mapie.
Lupa została wyposażona w wygodny uchwyt, do którego można przytroczyć sznurek lub łańcuszek. Z łatwością zmieści się w kieszeni koszuli lub spodni, dlatego można ją zawsze mieć przy sobie.
Dane techniczne
Powiększenie: 3x/6x
Wymiary: 56 × 11 × 134 mm
Waga: 22 g
Producent: Carson, USA
MILITARY jest dystrybutorem marki Carson.
Carson to amerykańska marka założona w 1990 roku przez Richarda Camerona, która z małego przedsięwzięcia przekształciła się w jednego z czołowych producentów optyki na świecie. Siedziba firmy mieści się w Ronkonkoma w stanie Nowy Jork, a jej specjalizacją są lupy i mikroskopy kieszonkowe – w tej kategorii Carson jest największym producentem w USA. W ofercie znajdują się także lornetki oraz szeroka gama urządzeń optycznych wykorzystywanych w edukacji, turystyce, rękodziele, łowiectwie, obserwacji przyrody, jak również przez profesjonalistów i pasjonatów. Marka posiada ponad 100 patentów, co świadczy o jej silnym ukierunkowaniu na innowacje i ciągłe doskonalenie produktów. Sprzęt Carson łączy wysoką jakość wykonania z przystępną ceną, co przyczyniło się do zdobycia zaufania użytkowników w ponad 50 krajach. Jednym z przełomowych osiągnięć firmy było wprowadzenie na rynek miniaturowych mikroskopów przenośnych, które szybko zyskały popularność w szkołach oraz w zastosowaniach terenowych.
| EAN | 046876777721 |
|---|---|
| Kod producenta | DS-50GL |
| Producent | Carson |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Prosta, niedroga lupa. Nie ma tu niczego nowatorskiego, ale za taką cenę warto mieć ją pod ręką – może się przydać. Cena super, nie ma co narzekać.
-
Niedroga, prosta lupa o dobrej jakości. Przydatna do różnych zastosowań – czy to obejrzenia szczegółów, czy nawet rozpalenia ogniska. Każdy znajdzie dla niej jakieś zastosowanie, zwłaszcza za taką cenę – warto brać.
-
Kupiłem lupę dla mojej 1,5-rocznej córki do zabawy i nauki, czym jest lupa. Myślałem, że będzie odrobinę większa, ale mama (emerytka) też jest zadowolona. Lupa jest mała, poręczna i godna polecenia.
Brak opinii