MĘSKIE PREZENTY

Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Pasek Carson do okularów - Seafoam

Ocena:
96% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
29,99 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - Sb. 6 Gru.
    Zamów do 23:00 - odbierz paczkę w sobotę!
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup i zbierz 2 punkty = 1,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Raty 0% dostępne od 100 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
29,99 zł

Pasek Carson do okularów - Seafoam

Elastyczny pasek do okularów utrzymany w kolorze Seafoam, stworzony z wytrzymałego oraz oddychającego neoprenu. Zastosowanie technologii Foam-Core pozwala paskowi utrzymać na wodzie okulary o masie do 62 gramów, co sprawia, że jest to praktyczne rozwiązanie przy aktywnościach wodnych. Pasuje do większości opraw okularów taktycznych, przeciwsłonecznych i korekcyjnych.

Najważniejsze cechy

  • wykonany z trwałego neoprenu
  • technologia Foam-Core
  • lekka konstrukcja
  • kompatybilność z większością opraw okularów
Carson


MILITARY jest dystrybutorem marki Carson.


Carson to amerykańska marka założona w 1990 roku przez Richarda Camerona, która z małego przedsięwzięcia przekształciła się w jednego z czołowych producentów optyki na świecie. Siedziba firmy mieści się w Ronkonkoma w stanie Nowy Jork, a jej specjalizacją są lupy i mikroskopy kieszonkowe – w tej kategorii Carson jest największym producentem w USA. W ofercie znajdują się także lornetki oraz szeroka gama urządzeń optycznych wykorzystywanych w edukacji, turystyce, rękodziele, łowiectwie, obserwacji przyrody, jak również przez profesjonalistów i pasjonatów. Marka posiada ponad 100 patentów, co świadczy o jej silnym ukierunkowaniu na innowacje i ciągłe doskonalenie produktów. Sprzęt Carson łączy wysoką jakość wykonania z przystępną ceną, co przyczyniło się do zdobycia zaufania użytkowników w ponad 50 krajach. Jednym z przełomowych osiągnięć firmy było wprowadzenie na rynek miniaturowych mikroskopów przenośnych, które szybko zyskały popularność w szkołach oraz w zastosowaniach terenowych.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Odcienie niebieskiego
Main color Seafoam
Materiał główny Neopren
Wymiary 23 x 7 x 368 mm
EAN 750668013354
Kod producenta FA-10 (04)
Producent Carson
Foam-Core feature
Foam-Core

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 21

  1. S...
    80%

    Produkt dobrze spełnia swoją rolę, okulary nie wpadły do wody. Zauszniki mocno siedzą w pasku. Odejmuję jedną gwiazdkę za sztywność, bo trudno schować pod opaską lub czapką.

  2. A...
    100%

    Pasek solidnie utrzymuje okulary, jest wygodny, nie powoduje otarć ani nie przeszkadza. Pasuje do okularów korekcyjnych i sprawdza się nie tylko nad wodą, ale także np. podczas pracy czy uprawiania sportu. Zdecydowanie polecam.

  3. a...
    100%

    Bez tego paska lepiej nie wybierać się na łódkę. Świetnie sprawdza się także dla osób z okularami korekcyjnymi. Szybko można wymienić okulary i zawsze mieć je na szyi.

  4. T...
    100%

    Solidny gadżet, dobry jakościowo i praktyczny. Polecam wszystkim.

  5. K...
    100%

    Bardzo wygodny i fajny pasek, gorąco polecam!

  6. Z...
    100%

    Kupiłem ten produkt dla mojej siostry na wyjazd windsurfingowy i już pierwszego dnia okazał się przydatny – rzeczywiście okulary nie toną, tylko unoszą się na wodzie.

  7. S...
    100%

    Doskonały uchwyt na okulary, wydaje się, że pasuje do każdego modelu.

  8. T...
    100%

    Kupiłem z ciekawości jako dodatek do zamówienia i muszę powiedzieć, że to jeden z moich ulubionych gadżetów. Pasek bez problemu utrzymuje okulary na powierzchni wody, a na każdym spływie kajakowym ze znajomymi pokazuję, jak bardzo się przydaje.

  9. R...
    100%

    Okulary są porządnie wykonane.

  10. e...
    100%

    Bez problemu utrzymuje na powierzchni nawet okulary wielkości Ray Ban, dodatkowo działa jak smycz i dobrze wygląda. Idealny dla żeglarzy i nie tylko. Polecam.

  11. R...
    100%

    Funkcjonalny pasek do okularów. Zdecydowanie polecam.

  12. R...
    100%

    Świetny gadżet dla miłośników żeglowania, wędkarstwa i osób spędzających czas nad wodą. Bez problemu utrzymuje okulary typu Ray Ban Justin na powierzchni. Pasek jest trochę twardy – odpowiada za pływalność, więc lepiej nie usuwać tej pianki.

  13. J...
    80%

    Pasuje do swiss eye raptor, ale nie jest dla mnie komfortowy na co dzień.

  14. W...
    100%

    Przydatny dla każdego, kto planuje uprawiać sporty wodne w swoich Ray Banach.

  15. B...
    80%

    Pasek jest trochę sztywny po nałożeniu na okulary, musiałem usunąć piankę, żeby swobodnie opadł na kark. Mimo to polecam.

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup