Zamów do 23:00 z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Bukłak Cnoc Outdoors Vectox 28 mm 2 l - Black

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
134,99 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - środa 11.02
    Złóż zamówienie jeszcze przez:
    071137
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 71
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 13 punktów = 6,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
134,99 zł

Bukłak Cnoc Outdoors Vectox 28 mm 2 l - Black

Pojemny bukłak na wodę o objętości 2 litrów, wykonany z przezroczystego tworzywa niezawierającego szkodliwych substancji BPA. Materiał nie wpływa na smak ani zapach przenoszonych płynów. Dzięki szerokiemu wlewowi napełnianie jest wygodne, a gwintowana szyjka 28 mm umożliwia picie bezpośrednio jak z butelki lub podłączenie kompatybilnego filtra.

2 wlewy, kompatybilność z filtrami wody

Szeroki wlew zamykany listwą blokującą pozwala na szybkie uzupełnianie płynów, zapewnia bezpieczne zamknięcie i ułatwia czyszczenie. Przezroczysty materiał umożliwia łatwą kontrolę poziomu wody. Gwintowana szyjka pozwala korzystać z bukłaka jak z klasycznej butelki, a także współpracuje z filtrami o średnicy 28 mm.

Najważniejsze cechy

  • praktyczna konstrukcja z dwoma wlewami
  • możliwość użytkowania jak butelki
  • kompatybilność z filtrami o średnicy 28 mm
  • wytrzymałe, odporne na uszkodzenia materiały
  • bezpieczny dla zdrowia – wolny od BPA

Dane techniczne

Kolor: Black
Pojemność: 2 l
Wymiary bukłaka bez uchwytu i korka: 33 x 16,5 cm
Wymiary bukłaka z uchwytem i korkiem: 36 x 16,5 cm
Waga: 92 g
Producent: Cnoc Outdoors, USA

Więcej informacji
Waga 92 g
Kolor/kamuflaż Czarny
Kolor główny Black
Materiał główny tworzywo sztuczne
Pojemność wkładu hydracyjnego 2 l
EAN 767501482871
Kod producenta V3-2l28m-stl
Producent Cnoc Outdoors

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 1

  1. J... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Świetna butelka, pasuje do większości systemów filtrujących. Gwint 28mm. Bardzo łatwa do umycia od szerokiej strony. Wyjątkowo solidna. Szerokie otwarcie doskonale sprawdza się przy nabieraniu wody. Można z niej zrobić camelbaka, jeśli się chce – wystarczy zamontować system filtrujący na rurkę do ustnika. Jeśli butelka służy do brudnej wody, może też posłużyć do prania w terenie, gdy brakuje wody. Wlewamy wodę do środka skarpety i potrząsamy butelką – odświeżenie gotowe. :-) To sprzęt profesjonalny i bardzo wytrzymały. Przepłukanie z sodą oczyszczoną zlikwidowało fabryczny zapach i sama w sobie nie chłonie zapachów. Są też wersje z gwintem 42mm, ale wtedy potrzebne są przejściówki do filtrów. Polecam.

Brak opinii