Namiot typu iglo z przedsionkiem, przeznaczony dla 2 osób. Prosta konstrukcja oparta na wytrzymałym stelażu z włókna szklanego oraz zewnętrznych odciągach, pozwala na szybkie i łatwe rozkładanie.
Namiot składa się z 1 dwuosobowej sypialni oraz dużego przedsionka. Na wewnętrznych ścianach umieszczono liczne przegrody i kieszenie na akcesoria. Model został wyposażony w otwory wentylacyjne oraz zasłaniane okna pełniące dodatkową funkcję wentylacyjną. System Ring&Pin ułatwia montaż stelaża w narożnikach podłogi.
Model wykonano w technologii WeatherTec System - dzięki wodoodporności 3000 mm/m2, podklejonym szwom i zintegrowanej podłodze jest odporny na opady deszczu. Dodatkowo został zabezpieczony ognioodporną powłoką Fire Retardant.
Tropik z wykończeniem UV Guard chroni przed promieniowaniem UV i degradacją powodowaną działaniem promieni słonecznych.
W zestawie znajduje się torba transportowa i śledzie.
Dane techniczne
Ilość osób: 2
Powierzchnia całkowita: 4,2 m2
Powierzchnia sypialni: 2,9 m2
Powierzchnia przedsionka: 1,3 m2
Tropik: poliester PU
Sypialnia: poliester, siatka
Podłoga: polietylen
Stelaż: włókno szklane
Wodoodporność: 3000 mm/m2
Wymiary rozłożonego: 160 x 320 x 120 cm
Wymiary po spakowaniu: 57 x 16 x 15 cm
Waga: 4,2 kg
Producent: Coleman, USA
MILITARY jest dealerem premium marki Coleman.
Coleman to amerykańska marka z ponad 120-letnią historią, uznawana za jednego z pionierów w dziedzinie sprzętu turystycznego i kempingowego. Początki działalności sięgają początku XX wieku, kiedy to innowacyjna lampa naftowa o wyjątkowo jasnym świetle zdobyła popularność wśród użytkowników. Obecnie asortyment obejmuje namioty, śpiwory, kuchenki oraz szeroki wybór akcesoriów outdoorowych. Sprzęt Coleman był wykorzystywany między innymi podczas II wojny światowej, trafiając na wyposażenie amerykańskich żołnierzy, co potwierdza jego niezawodność w trudnych warunkach. Marka stale rozwija swoje technologie, wprowadzając rozwiązania takie jak WeatherTec chroniące przed deszczem i wiatrem oraz Coletherm, czyli lekkie wypełnienie izolacyjne zapewniające komfort cieplny nawet przy wysokiej wilgotności. Lampy Coleman zdobyły renomę dzięki swojej niezawodności podczas ekspedycji arktycznych i himalajskich, stając się legendarnym wyposażeniem wielu podróżników.
| Waga | 4200 g |
|---|---|
| Wymiary rozłożonego | 160 x 320 x 120 cm |
| Wymiary złożonego | 57 x 16 x 15 cm |
| Wentylacja | Tak |
| Liczba osób | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Przedsionek | Tak |
| Materiał tropiku | Poliester + PU |
| Materiał sypialni | poliester |
| Materiał podłogi | polietylen |
| Liczba wejść | 1 |
| Tropik | Tak |
| Konstrukcja namiotu | Kopułowy (igloo) |
| Okno | Tak |
| Moskitiera | Tak |
| Stelaż | Włókno szklane |
| Kieszenie do przechowywania ekwipunku | Tak |
| Ochrona UV | Tak |
| Śledzie / szpilki w zestawie | Śledzie stalowe |
| Wodoodporność tropiku | 3000 mm/m2 |
| Kolor/kamuflaż | Odcienie szarości |
| Kolor główny | Grey |
| EAN | 3138522127862 |
| Kod producenta | 2176902 |
| Producent | Coleman |
| EAN |