MĘSKIE PREZENTY

Zamów do 23:00 z dostawą w sobotę

Wzrost modela:

Apteczka zrywana Combat Lab Molle - MultiCam

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
269,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - Sb. 6 Gru.
    Zamów do 23:00 - odbierz paczkę w sobotę!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 71
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 26 punktów = 13,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
269,00 zł

Apteczka taktyczna przeznaczona do przenoszenia i przechowywania niezbędnych artykułów pierwszej pomocy. Mocowana na rzep do panela z systemem MOLLE/PALS oraz wyposażona w dodatkowe zabezpieczenie w postaci taśmy zamykanej na klamrę. Wykonana została z wytrzymałego materiału Cordura 500D. Materiał został poddany procesowi IRR, który przeciwdziała rozpoznaniu przez wzmacniacze światła szczątkowego (noktowizory). Apteczka jest zamykana zamkami błyskawicznymi YKK.

Panel z rzepem pozwala na szybkie zerwanie apteczki przymocowanej do kamizelki taktycznej, plecaka czy pasa. 

W zestawie znajdują się:
- apteczka taktyczna,
- Panel MOLLE/PALS do mocowania apteczki na kamizelkach, plecakach,
- 3 rzepy z krzyżami w kolorze czarnym, czerwonym i z odblaskiem.

Dane techniczne
Kamuflaż: MultiCam
Materiał: Cordura 500D
IRR: Tak
Wymiary: 15 x 20 x 8 cm
Producent: Combat Lab, Polska

Kamuflaż MultiCam

MultiCam to nowoczesny wzór kamuflażu opracowany w 2002 roku przez amerykańską firmę Crye Precision we współpracy z United States Army Soldier Systems Center (Natick Labs) w ramach programu Objective Force Warrior. Jego celem było stworzenie uniwersalnego wzoru maskującego, skutecznego w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach otoczenia. Wzór MultiCam składa się z siedmiu kolorów, tworzących gradientowe przejścia między odcieniami zieleni, brązu i beżu. Dzięki temu dynamicznie dostosowuje się do tła, przyjmując odcienie zieleni w terenach leśnych lub brązów i beżów w rejonach pustynnych - w środowisku Europy Środkowej i Wschodniej szczególnie dobrze działa w okresie jesiennym oraz wśród suchej roślinności. MultiCam zyskał uznanie na całym świecie i jest wykorzystywany przez liczne siły zbrojne oraz jednostki specjalne. W 2010 roku kamuflaż został oficjalnie przyjęty przez armię amerykańską jako wzór kamuflażu dla żołnierzy stacjonujących w Afganistanie, zastępując wcześniejszy Universal Camouflage Pattern (UCP). Wzór ten jest również dostępny dla użytkowników cywilnych, co czyni go popularnym wyborem wśród entuzjastów militariów czy airsoftu.

Combat Lab


MILITARY jest dealerem premium marki Combat Lab.


Combat Lab to polska marka powstała w 2019 roku z inicjatywy specjalistów związanych z sektorem wojskowym, skoncentrowana na projektowaniu i produkcji oporządzenia, odzieży taktycznej oraz tekstyliów dla służb mundurowych i użytkowników outdoorowych. Jej rozwiązania wykorzystywane są m.in. przez jednostki specjalne, saperów, Wojska Obrony Terytorialnej, załogi statków powietrznych, a także entuzjastów strzelectwa i graczy ASG. W ofercie znajdują się również produkty o charakterze specjalistycznym – zestawy pirotechniczne, wyposażenie do zrzutów powietrznych czy pokrowce dla samolotów F-16. Całość produkcji realizowana jest w Polsce, z zastosowaniem nowoczesnych technologii, takich jak CAD, cięcie laserowe, termoformowanie oraz wykorzystaniem materiałów o niskiej emisji promieniowania IR. Marka korzysta z komponentów renomowanych dostawców, takich jak YKK, ITW Nexus czy Brookwood, i działa zgodnie z międzynarodowymi normami ISO 9001 oraz AQAP 2110. Combat Lab łączy wojskową precyzję wykonania z innowacyjnym podejściem do projektowania.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Zapięcie komory głównej Zamek błyskawiczny
Wewnętrzny organizer Tak
Kompatybilność z molle/pals Tak
Kamuflaż MultiCam
Wymiary 15 x 20 x 8 cm
Materiał główny 100% Cordura 500D
Uchwyt transportowy Nie
Wyposażenie w zestawie Nie
EAN 5906036745777
Kod producenta CL-APT-ZWL-MT
Producent Combat Lab

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 2

  1. Ł...
    100%

    Wytrzymała, większa i bardziej pojemna niż resortowe IP-MED'y. Solidny materiał, staranne wykonanie. Zrywka działa prawidłowo – nie jest ani za ciasna, ani za luźna. Zdecydowanie polecam!

  2. K...
    100%

    Produkt bardzo solidny, o wysokiej jakości. Jest wystarczająco pojemna, by pomieścić cały podstawowy zestaw IPMed. Przemyślany układ wewnętrzny ułatwia uporządkowanie sprzętu medycznego. Na duży plus zasługuje porządny materiał. Dodatkowo zrywana konstrukcja umożliwia wygodne umieszczanie jej z boku lub z tyłu, co zapewnia szybki dostęp. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup