Pas Direct Action do kamizelki Spitfire MK II Elastic Cummerbund - MultiCam
Lekki i elastyczny cummerbund w kolorze Black, zaprojektowany z myślą o kamizelkach Direct Action Spitfire MK I i MK II. Wykonany z trwałego i odpornego poliestru. Elastyczny materiał nie ogranicza ruchów i zapewnia komfort.
Rzepy umożliwiające mocowanie na kamizelce, praktyczne pętle
Pas ma rzepy, które zapewniają stabilność i ułatwiają montaż na kamizelce. Został podzielony na kilka sekcji, z których każda może pomieścić jeden magazynek karabinowy (AR/AK/SR lub G36). Dodatkowe pętle pozwalają na zamocowanie linek zabezpieczających typu bungee lub zainstalowanie akcesoriów.
kompatybilność z kamizelkami taktycznymi
Cummerbund jest odpowiedni do kamizelki Spitfire MK II, Spitfire MK I i Hellcat Plate Carriers z oferty firmy Direct Action.
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
- wykonany z poliestru
- szerokość 14 cm
- kompatybilny z kamizelkami Spitfire MK II, Spitfire MK I i Hellcat Plate Carriers
- rzepy umożliwiające mocowanie na kamizelce
- pętle do przypięcia akcesoriów
- waga 208 g
MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki Direct Action.
Direct Action to polska marka obecna na rynku od 2014 roku, specjalizująca się w produkcji zaawansowanego sprzętu taktycznego wykorzystywanego przez jednostki specjalne, takie jak JW GROM czy francuski RAID. Bazując na wiedzy wojskowych specjalistów oraz nowoczesnym podejściu do projektowania, oferuje systemy bojowe dostosowane do potrzeb profesjonalistów i dynamicznie zmieniających się realiów operacyjnych. Produkty, w tym kamizelki Spitfire i plecaki Halifax, charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, precyzyjnym wykonaniem oraz zastosowaniem wyjątkowo trwałych materiałów.
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Materiał główny | poliester |
| Waga | 208 g |
| Szerokość pasa | 140 mm |
| Zapięcie | Rzep |
| Kieszenie na wkłady balistyczne | Nie |
| Kod producenta | PC-SPEC-ELW-BLK-B06 |
| Producent | Direct Action |
| EAN |