NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Pas taktyczny Direct Action Mustang Rescue/Gun Belt - Woodland

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: w 24 godziny Dostawa: gratis
303,91 zł
Cena regularna 319,90 zł -5%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 307,10 zł -1%
Dostępne warianty produktu:
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Zamów teraz - planowana dostawa: Śr. 31 Gru.

Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 30 punktów = 15,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
319,90 zł 303,91 zł

Pas taktyczny o szerokości 49 mm służący do przenoszenia na biodrach podstawowego oporządzenia. Został wykonany z usztywnianej i gęsto plecionej taśmy z Cordury. Dla wzmocnienia całej konstrukcji, w miejscach narażonych na przeciążenia, zastosowano wielokrotne przeszycia

Krój jest zwężany po obu stronach, dzięki czemu nie powoduje ucisku w pasie. Wewnętrzna strona została obszyta rzepem, co umożliwia stosowanie wewnętrznego pasa stabilizującego. Pas wyposażono w stalową klamrę AustriAlpin Cobra która jest odporna na rdzę, kurz i działanie słonej wody. Przy klamrze znajduje się ucho wykonane z mocnej taśmy, które może służyć do przypięcia karabińczyka lub lonży taktycznej.

Model pasuje do szlufek o minimalnej szerokości 4,9 centymetra. Można go nosić samodzielnie lub w połączeniu z pasem Mosquito Modular Belt Sleeve od Direct Action. 

Dane techniczne
Kamuflaż: Woodland
Materiał: Cordura (pas), stal (klamra)
Szerokość: 49 mm
Waga: ok. 200 g
Producent: Direct Action, Polska

Kamuflaż Woodland

Woodland, znany również jako US Woodland lub M81, to klasyczny wzór kamuflażu wprowadzony do amerykańskich sił zbrojnych na początku lat 80., wzorowany na wcześniejszym kamuflażu ERDL. Przez ponad dwie dekady pozostawał standardowym wzorem używanym przez wojsko USA, aż do końca pierwszej dekady XXI wieku. Charakteryzuje się dużymi, nieregularnymi plamami w odcieniach zieleni, brązu, beżu i czerni, co zapewnia dobre właściwości maskujące i deformujące, szczególnie w terenach leśnych. Dzięki swojej skuteczności i globalnej rozpoznawalności doczekał się licznych wariacji, które trafiły do ponad 60 formacji mundurowych na całym świecie. Wzór ten wywarł również ogromny wpływ na popkulturę, przechodząc z zastosowań wojskowych do mody codziennej.

Direct Action


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki Direct Action.


Direct Action to polska marka obecna na rynku od 2014 roku, specjalizująca się w produkcji zaawansowanego sprzętu taktycznego wykorzystywanego przez jednostki specjalne, takie jak JW GROM czy francuski RAID. Bazując na wiedzy wojskowych specjalistów oraz nowoczesnym podejściu do projektowania, oferuje systemy bojowe dostosowane do potrzeb profesjonalistów i dynamicznie zmieniających się realiów operacyjnych. Produkty, w tym kamizelki Spitfire i plecaki Halifax, charakteryzują się ergonomiczną konstrukcją, precyzyjnym wykonaniem oraz zastosowaniem wyjątkowo trwałych materiałów.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Szerokość pasa 49 mm
Typ materiału Syntetyczny
Materiał klamry Metal
Płeć Męska
Kamuflaż Woodland
Zapięcie Klamra typ Cobra
Kod producenta BT-MSTG-CD5-WDL-
Producent Direct Action

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 5

  1. R...
    100%

    Solidny i trwały pas, świetnie sprawdza się u osób noszących dużo wyposażenia na pasie. Wysoka jakość wykonania oraz klamra, która jest jednocześnie komfortowa i niezawodna. Zdecydowanie polecam.

  2. A...
    100%

    Bardzo dobra jakość, dość sztywny, dobrze pasuje do rękawa competition marki Helikon.

  3. S...
    100%

    To jeden z topowych pasów strzeleckich dostępnych na rynku. Zdecydowanie polecam.

  4. P...
    100%

    Wysoka jakość wykonania oraz trwałe zapięcie. Idealnie współgra z pasem taktycznym Mosquito tego samego producenta.

  5. G...
    100%

    Świetny pas, sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i do noszenia lekkiego ekwipunku. Nie jest też zbyt sztywny, czego nie można powiedzieć o niektórych pasach MIWO. Polecam zarówno osobom w służbach mundurowych, jak i cywilom.

Brak opinii