MĘSKIE PREZENTY - GWARANCJA DOSTAWY PRZED ŚWIĘTAMI

Zamów teraz do Paczkomatu InPost z dostawą jutro!

Wzrost modela:

Kubek tytanowy Fjord Nansen Jacon Henge Titanum Cup 750 ml - Silver

Ocena:
86% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
189,99 zł
Sugerowana cena producenta 229,00 zł
  • Gwarantowana dostawa przed Świętami!
    Zamów dziś do 23:00 - dostawa Wt. 23 Gru.
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 18 punktów = 9,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
189,99 zł

Bardzo lekki, wytrzymały i funkcjonalny kubek turystyczny wykonany z tytanu. Dzięki zastosowanemu materiałowi doskonale nadaje się na długie piesze wycieczki, wyprawy survivalowe i bushcraftowe oraz wszędzie tam, gdzie trzeba ograniczyć wagę wyposażenia.

Dzięki składanym rączkom jest wygodny w transporcie, a dołączona do zestawu pokrywka z uchem pozwoli szybciej zagotować wodę. Dodatkowy górny uchwyt umożliwia zawieszenie naczynia, dzięki czemu kubek może być używany na dowolnym rodzaju kuchenki turystycznej, a także na otwartym ogniu.

Dane techniczne
Materiał: tytan
Kolor: Silver
Pojemność: 750 ml
Wysokość: 110 mm
Średnica: 95 mm
Waga zestawu: 136 g + 30 g pokrywka
Producent: Fjord Nansen, Polska

Fjord Nansen


MILITARY jest dealerem premium marki Fjord Nansen.


Fjord Nansen to polska marka outdoorowa obecna na rynku od 1996 roku, czerpiąca inspirację z ducha polarnej eksploracji i postaci Fridtjofa Nansena - norweskiego badacza, uosabiającego odwagę i nieustanne dążenie do przekraczania granic. Specjalizuje się w tworzeniu niezawodnego sprzętu turystycznego, takiego jak namioty, plecaki, śpiwory i termosy, który poddawany jest testom w najbardziej wymagających warunkach - od atlantyckich sztormów po syberyjskie mrozy. Marka aktywnie wspiera wyprawy eksploracyjne, w tym samotne transatlantyckie podróże Aleksandra Doby, łącząc pasję odkrywania z praktycznym wsparciem dla podróżników. Hasło „Miej dzikość w sercu” oddaje jej filozofię - zachęca do życia blisko natury i podejmowania wyzwań, które wykraczają poza codzienność. Produkcja odzieży realizowana jest w Polsce, natomiast sprzęt techniczny powstaje w Azji pod ścisłym nadzorem, z wykorzystaniem sprawdzonych materiałów i nowoczesnych technologii.

Więcej informacji
Waga 166 g
Pojemność 750 ml
Materiał tytan
Wysokość 110 mm
Średnica 95 mm
Uchwyt Składany
EAN 5908221357307
Kod producenta SS8878
Producent Fjord Nansen

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 4

  1. W...
    80%

    Kubek jest bardzo dobrze wykonany pod względem jakości, ale niestety rozczarowuje pod kątem wielkości i pojemności. Według opisu producenta powinien mieć użytkową pojemność 750 ml, tymczasem całkowita (do pełna) to tylko 739 ml, a użytkowa jest jeszcze mniejsza. Plusem jest natomiast niska waga – sam kubek bez pokrywki waży 105g, a z pokrywką łącznie 133g.

  2. A...
    100%

    Kubek jest solidny, świetnie sprawdza się podczas wyjazdów w teren. Można w nim podgrzewać na kuchence gazowej, jest lekki i odporny, a wygodne uchwyty bardzo ułatwiają użytkowanie. Polecam ten produkt.

  3. j...
    60%

    Kubek został wyprodukowany w Chinach, w przeciwieństwie do mniejszej wersji, która powstaje w Polsce. Zdecydowałem się na zwrot, ponieważ nadruk z logo z zewnętrznej strony kubka był widoczny także od środka, co mnie do niego zniechęciło.

  4. K...
    100%

    Kubek tytanowy jest naprawdę wykonany z tytanu, a nie z jego mieszanki. Dobrze zatrzymuje temperaturę napojów po ich podgrzaniu, choć przez słabe przewodzenie ciepła potrzeba trochę więcej czasu na zagotowanie wody – trwa to jednak tylko kilka minut. Do zalet należy także pokrywka z opcją odcedzania oraz bardzo niska waga. Dodatkowo można go myć w zmywarce.

Brak opinii