Kamizelka jest dobra, jednak dużą wadą są boczne paski przyczepione na sznurki, które mogą się rozwiązywać. To samo dotyczy wszytych ładownic – zdarza się, że się rozwiązują i trzymają magazynki dopiero po ponownym związaniu. Magazynki wkłada się dość trudno, bo wszystkie trzy ładownice są ze sobą złączone i mocno je ściskają. Najlepiej dokupić osobne ładownice na trzy magazynki i zamontować je z przodu.
Praktyczna i lekka kamizelka taktyczna typu plate carrier została wykonana z odpornego na uszkodzenia nylonu, co gwarantuje trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Konstrukcja oparta jest na przednim i tylnym panelu połączonym szkieletowym cummerbundem, który dzięki usztywnionym taśmom umożliwia montaż dodatkowych modułowych kieszeni, zwiększając tym samym funkcjonalność zestawu.
W centralnej części znajduje się zintegrowana ładownica, przystosowana do przenoszenia trzech dużych magazynków. Magazynki zabezpieczane są elastycznymi taśmami z uchwytami, co ułatwia ich szybkie dobycie. Zastosowany system MOLLE Laser-Cut umożliwia rozbudowę kamizelki o dodatkowe ładownice zarówno na froncie, jak i z tyłu.
Konstrukcja uwzględnia kieszenie na balistykę w rozmiarze medium. W komplecie znajdują się atrapy wkładów balistycznych wykonane z grubej pianki, które nadają kamizelce realistyczny wygląd i zapewniają wygodę użytkowania. Na klatce piersiowej umieszczono płaską kieszeń z panelami rzepowymi, przeznaczonymi do mocowania naszywek identyfikacyjnych.
Pełen zakres regulacji pozwala dopasować kamizelkę do sylwetki oraz indywidualnych potrzeb, gwarantując komfort nawet podczas wielogodzinnego użytkowania.
Dodatkowe elementy widoczne na zdjęciach nie wchodzą w skład zestawu.
Dane techniczne
Kolor: Oliwkowy
Materiał: Nylon
Waga: 1010 g
Producent: GFC Tactical
| System szybkiego zrzutu kamizelki | Nie |
|---|---|
| Kieszenie na wkłady balistyczne | Tak |
| Ilość ładownic | 3 |
| Zapięcie | Rzep |
| Typ kamizelki | Plate Carrier |
| Uchwyt transportowy | Nie |
| Materiał główny | 100% nylon |
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
| Liczba kieszeni | 1 |
| Kolor główny | Oliwkowy |
| Panel velcro | Tak |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Regulacja | Tak |
| Waga | 1010 g |
| EAN | 5902543048684 |
| Kod producenta | GFT-18-018410 |
| Producent | GFC |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Świetna kamizela
-
Kamizelka jest w dobrej cenie i bardzo fajna
Brak opinii