MĘSKIE PREZENTY

Zamów teraz do Paczkomatu InPost z dostawą jutro!

Multitool Leatherman Super Tool 300 EOD z kaburą

Ocena:
98% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
579,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - Śr. 17 Gru.
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 57 punktów = 28,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
579,00 zł

Multitool Leatherman Super Tool 300 EOD z kaburą

Zaawansowana wersja kultowego multitoola SuperTool, zaprojektowana z myślą o potrzebach pirotechników i saperów. Oznaczenie EOD (z ang. Explosive Ordnance Disposal) wskazuje na jego specjalistyczne przeznaczenie.

W porównaniu do standardowej wersji SuperTool 300, model EOD został wyposażony w profesjonalny obciskacz spłonek oraz szpikulec do formowania plastycznych materiałów wybuchowych. Dodatkowym atutem są wymienne ostrza przecinaka do lontów saperskich, wykonane z wytrzymałej hartowanej stali nierdzewnej 154CM. Dla zwiększenia dyskrecji, narzędzie pokryto czarną oksydacją, która redukuje odblaski na powierzchni.

Wersja EOD oferuje także wymienną piłę do metalu, kompatybilną z uniwersalnym gniazdem montażowym. To jeden z największych i najtrwalszych multitooli Leatherman – solidne kombinerki, grube stalowe rękojeści, długie ostrza oraz aż 19 funkcjonalnych narzędzi w jednym kompaktowym urządzeniu. Niezawodne wsparcie w pracy, określane często mianem "woła roboczego". Wszystkie narzędzia posiadają mechanizm blokady. Produkt objęty jest 25-letnią gwarancją.

 

19 przydatnych funkcji

1. Kombinerki standardowe
2. Przecinak do drutu wielożyłowego
3. Przecinak do lontów (wymienny, wykonany ze stali 154 CM)
4. Kombinerki z obciskaczem spłonek
5. Zaciskacz do przewodów elektrycznych
6. Przyrząd do zdejmowania izolacji
7. Ostrze nożowe częściowo ząbkowane ze stali nierdzewnej 420HC
8. Piła do drewna
9. Wymienna piła do metalu
10. Wymienny przebijak do plastycznych materiałów wybuchowych
11. Adapter do wyciorów/szczotek do broni
12. Szpikulec/szydło
13. Miarka (9 cali/22 cm)
14. Otwieracz do puszek
15. Otwieracz do kapsli
16. Śrubokręt phillips (krzyżak)
17. Duży śrubokręt płaski
18. Średni śrubokręt płaski
19. Mały śrubokręt płaski

Dodatkowo na jednym z ramion znajduje się wysuwane kółko do kluczy.

Elementy zestawu

W komplecie czarna, nylonowa kabura do noszenia na pasie i przy oporządzeniu kompatybilnym z systemem MOLLE.

Najważniejsze cechy

  • 19 narzędzi
  • kompaktowa konstrukcja
  • masywne kombinerki
  • narzędzia wyposażone w blokadę
  • wymienne ostrza przecinaka
  • gwarancja 25 lat
  • kabura w zestawie
  • możliwość personalizacji – graweru
Materiały dodatkowe
Leatherman

 

MILITARY jest dealerem marki Leatherman.

 

Leatherman to amerykańska marka z bogatym doświadczeniem w tworzeniu narzędzi wielofunkcyjnych. Od ponad 30 lat dostarcza niezawodne rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w ekstremalnych warunkach. W ofercie znajdują się multitoole, noże, scyzoryki, narzędzia ratownicze oraz breloki wyposażone w przydatne funkcje, takie jak kombinerki, ostrza, śrubokręty, piły czy nożyczki. Priorytetem marki jest trwałość, precyzyjne wykonanie oraz zastosowanie solidnych materiałów, a na wszystkie narzędzia udzielana jest 25-letnia gwarancja. Z produktów Leatherman korzystają służby mundurowe na całym świecie, w tym elitarne polskie jednostki specjalne, takie jak GROM i Formoza.

Więcej informacji
Długość ostrza 80 mm
Kombinerki Tak
Przecinak do drutu Tak (wymienny)
Obciskacz do izolacji Tak
Przyrząd do zdejmowania izolacji Tak
Gniazdo wymiennych końcówek śrubokrętów (bitów) Nie
Nożyczki Nie
Materiał Stal nierdzewna
Stal ostrza 420HC
Pilnik Nie
Piła Tak (integralna)
Otwieracz do puszek Tak
Otwieracz do kapsli Tak
Miarka Tak
Korkociąg Nie
Materiały Stal
Długość 114.3 mm
Waga 272.15 g
EAN 037447947599
Kod producenta 831369
Producent Leatherman

Opinie ze zdjęciami

Liczba opinii: 157

  1. K...
    100%

    Multitool wyposażony praktycznie we wszystko, co potrzebne do podstawowych napraw. Ma linijkę, noże, śrubokręty, piłę oraz kombinerki z przecinakiem do drutu. Świetnie sprawdza się podczas wypraw i na rybach.

  2. K...
    100%

    Narzędzie wykonane bardzo solidnie, blokada różnych funkcji ułatwia użytkowanie, na przykład śrubokrętów. Nóż jest niezwykle ostry i trwały, podobnie jak szczypce z wymiennym przecinakiem do drutów, co jest dużą zaletą.

  3. T...
    100%

    To multitool z serii Heavy Duty – poradzi sobie z każdą robotą. Czarny kolor jest praktyczny i nie rzuca się w oczy. Dodatkowy plus za miarkę oraz wymienne ostrza. Cena trochę wysoka, ale sprzęt naprawdę daje radę!

  4. F...
    100%

    Serdecznie polecam ten multitool. Świetnie wykonany, nic się nie rusza, wszystko spasowane. Kupiłem na prezent i osoba obdarowana była bardzo zadowolona. Osobiście wolę model Surge, ale ten jest trochę mniejszy i lżejszy.

  5. R...
    100%

    Spełnił moje oczekiwania – solidny, ciężki, dopracowany produkt. Pierwszy w wersji czarnej – wydaje mi się, że nie ostatni. Narzędzia są duże i wygodne do użycia. Szczypce bardzo mocne.

  6. B...
    100%

    Narzędzia wybrane do tego multitoola są doskonale dopasowane. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie, a materiały pierwszej klasy. Gorąco polecam każdemu zamiast tradycyjnej skrzynki narzędziowej.

  7. M...
    100%

    Bardzo dobra jakość, multitool sprawdzony w praktyce. Jedyna rzecz, której brakuje, to sprężynka przy szczypcach – wtedy praca byłaby jeszcze wygodniejsza, ale i tak działa bez zarzutu.

  8. R...
    100%

    Mam już dużo scyzoryków, ale to mój pierwszy oryginalny multitool, więc nie mam dużego porównania. Wybrałem Leathermana i jestem zadowolony z tej decyzji. Rozmiar idealny do męskiej dłoni, czuć, że to solidny sprzęt. Narzędzia są świetnie wykonane. Kilka razy już był używany – sprawdza się doskonale, więc był to udany zakup.

  9. O...
    80%

    Jest trochę za ciężki, trochę zbyt luźny i wyraźnie czuć jak się wygina podczas zaciskania szczypiec. Jednak jako mój pierwszy multitool był w porządku. Teraz używam OHT, który jest znacznie wygodniejszy. Ważne, EOD różni się od zwykłego ST300 ostrzami do drutu – jeśli trzeba je wymienić, trzeba szukać tych dedykowanych do EOD.

  10. A...
    80%

    Jest całkiem dobry, wart swojej ceny. Jedyny minus to brak sprężyny w kombinerkach.

  11. M...
    80%

    Produkt w porządku, brak zastrzeżeń.

  12. H...
    100%

    Świetne urządzenie, bardzo dobra jakość.

  13. Ł...
    100%

    Bardzo interesujący multitool, ciężki, ale dzięki większej ilości narzędzi jest bardzo praktyczny. Ma dobrą gwarancję – mam nadzieję, że posłuży mi długo.

  14. M...
    100%

    Produkt wysokiej jakości, używam go od dłuższego czasu. Jest trwały, kompaktowy po złożeniu, łatwo zmieścić go nawet do małego plecaka.

  15. P...
    100%

    Rewelacyjne wykonanie. To solidny sprzęt, który będzie służył przez lata!

Brak opinii

  1. Potwierdzony zakup