NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wzrost modela:

Kosmetyczka M-Tac Elite Gen. II - Black

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
219,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Zamów teraz - planowana dostawa: Pon. 29 Gru.

Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 21 punktów = 10,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
219,00 zł

Uniwersalna kosmetyczka firmy M-Tac dedykowana do wygodnego przenoszenie przyborów toaletowych lub innych podręcznych elementów ekwipunku EDC. Wykonana została z wytrzymałej i odpornej na rozdarcia Cordury 500D. Kosmetyczka idealnie sprawdzi się podczas wypraw survivalowych, w podróży lub w codziennym użytkowaniu.

Główna kieszeń zamykana jest dwukierunkowym zamkiem błyskawicznym japońskiej marki YKK rozpinanym do samego dołu, co umożliwia szybki i łatwy dostęp do zawartości. Kosmetyczkę w środku wyposażono w liczne kieszenie i przegrody ułatwiające rozmieszczenie wyposażenia.

Po bokach kosmetyczki umieszczono dwie mniejsze kieszenie zamykane na zamek ułatwiające uporządkowanie zawartości. Dodatkowo z tyłu umieszczono kieszeń przeznaczoną do przenoszenia podręcznych przedmiotów zamykaną na zamek. Kosmetyczka wyposażona została w odczepiane lusterko przydatne podczas np. mycia zębów lub golenie.

Wbudowany uchwyt transportowy umożliwia wygodne przenoszenie kosmetyczki, a dołączony w zestawie haczyk firmy Woojin zawieszenie np. pod prysznicem.

Taśmy PALS znajdujące się z przodu umożliwiają zamocowanie do kosmetyczki dodatkowych kieszeni lub zasobników.

Dane techniczne
Kolor: czarny
Materiał: Cordura 500D
Zamki: YKK
Wymiary: 220 × 200 × 125 mm
Waga: 215 g
Producent: M-Tac, Ukraina

M-Tac


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki M-Tac.


M-Tac to ukraińska marka założona w 2005 roku w Kijowie, która rozpoczęła działalność od produkcji akcesoriów airsoftowych. W odpowiedzi na dynamiczne zmiany w kraju, firma szybko poszerzyła asortyment o odzież i wyposażenie taktyczne. Produkty M-Tac projektowane są z myślą o użytkowaniu w najbardziej wymagających warunkach – sprawdzane były m.in. w Arktyce, na polach walki oraz podczas ekstremalnych wypraw survivalowych. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej klasy materiały od renomowanych dostawców, takich jak Polartec®, MultiCam Pattern® czy Cordura®. Marka cieszy się dużym uznaniem wśród ukraińskich służb mundurowych oraz entuzjastów outdooru na całym świecie.

Więcej informacji
Waga 215 g
Wewnętrzny organizer Tak
Kolor główny Black
Wymiary 220 × 200 × 125 mm
Materiał główny Cordura 500D
Zapięcie Zamek błyskawiczny
Hak Tak
Lusterko Tak
EAN 5903886816572
Kod producenta 10108002
Producent M-Tac

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. P...
    100%

    Kosmetyczka jest dobrze zrobiona, choć mogłaby być trochę głębsza, żeby butelka płynu do kąpieli łatwiej się mieściła. Poza tym wszystko w porządku. Polecam!

  2. P...
    100%

    Mogłoby być taniej, ale ogólnie jestem bardzo zadowolony!

Brak opinii