NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Pas taktyczny M-Tac Cobra Buckle Tactical Belt Gen.II - Black

Ocena:
60% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
229,00 zł
Cena regularna 279,00 zł -18%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 276,00 zł -17%
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Zamów teraz - planowana dostawa: Pon. 29 Gru.

Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 22 punkty = 11,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
279,00 zł 229,00 zł

Wytrzymały pas taktyczny z klamrą Cobra 25 mm firmy Austrialpin. Wykonany z dwóch, odpornych na przetarcia nylonowych taśmy - wewnętrznej, o szerokości 40 mm oraz zewnętrznej, o szerokości 25 mm. Taśmy zostały zszyte ze sobą, tworząc interfejs molle, który umożliwia przymocowanie dodatkowego oporządzenia do pasa.

Aluminiowa klamra Cobra zapewnia łatwe rozpinanie pasa poprzez jednoczesne naciśnięcie bocznych zatrzasków, a jej konstrukcja uniemożliwia rozpięcie pasa pod obciążeniem, lub gdy zostanie wciśnięty tylko jeden zatrzask. Specjalne wycięcie zapobiega gromadzeniu się piasku, błota, śniegu lub lodu wewnątrz klamry, zapewniając prawidło działanie w nawet najtrudniejszych warunkach.

Konstrukcja pasa umożliwia płynną regulację długości, pozwalając na precyzyjne dopasowanie go do użytkownika. Wolna krawędź pasa zapinana jest na rzep. 

Dane techniczne
Kolor: Black
Materiał: nylon
Szerokość: 40 mm
Waga: 180 g
Producent: M-Tac, Ukraina

M-Tac


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki M-Tac.


M-Tac to ukraińska marka założona w 2005 roku w Kijowie, która rozpoczęła działalność od produkcji akcesoriów airsoftowych. W odpowiedzi na dynamiczne zmiany w kraju, firma szybko poszerzyła asortyment o odzież i wyposażenie taktyczne. Produkty M-Tac projektowane są z myślą o użytkowaniu w najbardziej wymagających warunkach – sprawdzane były m.in. w Arktyce, na polach walki oraz podczas ekstremalnych wypraw survivalowych. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej klasy materiały od renomowanych dostawców, takich jak Polartec®, MultiCam Pattern® czy Cordura®. Marka cieszy się dużym uznaniem wśród ukraińskich służb mundurowych oraz entuzjastów outdooru na całym świecie.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Czarny
Szerokość pasa 40 mm
Typ materiału Syntetyczny
Materiał klamry Metal
Płeć Męska
Kolor główny Black
Zapięcie Klamra typ Cobra
Kod producenta 10126802
Producent M-Tac

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 1

  1. Ł...
    60%

    Pas wygląda na solidny, ale nie sprawdziłem rozmiaru, ponieważ klamra była owinięta pianką i nie byłem pewien, czy będzie można zwrócić produkt po jej zdjęciu. Ostatecznie nie musiałem go przymierzać, bo już na pierwszy rzut oka zobaczyłem, że zamiast deklarowanych 40 mm szerokości ma tylko 38 mm. Jest bardzo cienki i wąski, a klamra przypomina małą klamerkę do prania.

Brak opinii