Rewelacyjna torba! Towarzyszyła mi podczas podróży do Włoch – świetnie sprawdziła się zarówno jako magazyn na wodę dla dwóch osób, jak i organizer EDC. Dołożyłem do niej dodatkową kieszeń na butelkę. Nawet z 4 kg zawartości nosi się ją bez problemu. Możliwości noszenia są bardzo wygodne – używałem jej zarówno z dwoma paskami na plecach, jak i z jednym, wąskim przez ramię i plecy. Praktyczne kieszonki i duża pojemność to ogromne zalety. Jest chyba trochę dłuższa niż 10 cm, bo butelki 9 cm wchodzą bez problemu, a zostaje jeszcze miejsce na przekąski. To świetna opcja dla osób, które nie chcą nosić plecaka. Moim zdaniem na biodra czy klatkę piersiową jest trochę za duża, ale to kwestia preferencji. Szelka jest wygodna i nie uciska. Przetestowana w trudnych warunkach – zdała egzamin znakomicie, zapewnia też lepszą wentylację niż plecak. Wydaje się nawet mocniejsza niż niektóre plecaki Wisport. Należy jedynie pamiętać, że nie każda butelka 1,5l do niej pasuje – wszystko zależy od rodzaju zakrętki. Gorąco polecam!
Lekka i poręczna torba na ramię o pojemności 5 l. Wykonana ze wzmocnionego charakterystycznym heksagonalnym splotem poliestru 600D, dzięki czemu materiał jest odporny na przetarcia i rozdarcia.
Torba składa się z pojemnej komory głównej i dwóch frontowych kieszeni, w tym jednej z miniorganizerem. Wewnątrz torby została umieszczona płaska kieszeń. Na kieszeniach, z boku oraz na części pasa nośnego naszyto taśmy PALS umożliwiające mocowanie oporządzenia w systemie MOLLE. Na górnej kieszeni mamy do dyspozycji rzep umożliwiający oznaczenie torby naszywką lub emblematem.
Pas nośny wyposażony jest w shoulder pad umożliwiający wygodne noszenie obciążonej torby. Pas może zostać szybko wypięty, dzięki szerokiej klamrze fastex znajdującej się na jednym z końców. Szeroki uchwyt pozwala na wygodne przenoszenie torby w ręce.
Torba wyposażona jest w D-ringi do mocowania dodatkowych akcesoriów.
Dane techniczne
Kolor: Coyote
Materiał: poliester 600D
Pojemność: 5 litrów
Wymiary: 300 x 200 x 100 mm
Waga: 620 g
Producent: M-Tac, Ukraina
MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki M-Tac.
M-Tac to ukraińska marka założona w 2005 roku w Kijowie, która rozpoczęła działalność od produkcji akcesoriów airsoftowych. W odpowiedzi na dynamiczne zmiany w kraju, firma szybko poszerzyła asortyment o odzież i wyposażenie taktyczne. Produkty M-Tac projektowane są z myślą o użytkowaniu w najbardziej wymagających warunkach – sprawdzane były m.in. w Arktyce, na polach walki oraz podczas ekstremalnych wypraw survivalowych. W procesie produkcji wykorzystywane są wysokiej klasy materiały od renomowanych dostawców, takich jak Polartec®, MultiCam Pattern® czy Cordura®. Marka cieszy się dużym uznaniem wśród ukraińskich służb mundurowych oraz entuzjastów outdooru na całym świecie.
| Waga | 620 g |
|---|---|
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
| Zapięcie komory głównej | Zamek błyskawiczny |
| Dedykowana kieszeń na laptop | Nie |
| Kompatybilność z molle/pals | Tak |
| Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz | Tak |
| Kolor główny | Coyote |
| Liczba kieszeni | 3 |
| Wymiary | 300 x 200 x 100 mm |
| Ilość komór | 1 |
| Materiał główny | Poliester 600D |
| Uchwyt transportowy | Tak |
| Pas nośny | Tak |
| Pojemność | 5 l |
| Bagaż podręczny do samolotu | Air France - podręczny mały (40 x 30 x 15 cm), British Airways - podręczny mały (40 x 30 x 15 cm), easyJet - podręczny mały (45 x 36 x 20 cm), Emirates - podręczny (55 x 38 x 22 cm), Enter Air - podręczny mały (40 x 30 x 15 cm), Flydubai - podręczny mały (25 x 33 x 20 cm), KLM - podręczny mały (40 x 30 x 15 cm), LOT - podręczny (55 x 40 x 23 cm), Lufthansa - podręczny mały (40 x 30 x 10 cm), Norwegian - podręczny mały (30 x 20 x 38 cm), Qatar Airways - podręczny (50 x 37 x 25 cm), RyanAir - podręczny mały (40 x 20 x 30 cm), Turkish Airlines - podręczny mały (40 x 30 x 15 cm), Wizz Air - podręczny mały (40 x 30 x 20 cm) |
| EAN | 5903886818125 |
| Kod producenta | GB0306-COY |
| Producent | M-Tac |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 3
-
-
Torba jest bardzo solidnie wykonana. Mimo niewielkich wymiarów zaskakuje ilością miejsca, którą oferuje. System nośny jest komfortowy i użyteczny – na dłuższe wyjazdy przydaje się dodatkowy pasek (druga szelka?), który zapobiega przesuwaniu się torby podczas noszenia na plecach. Kieszeń przy plecach można wykorzystać do schowania pasa nośnego lub jako dodatkowy organizer, zwłaszcza że ma rzepy na całej powierzchni. Po schowaniu głównego pasa i użyciu dodatkowego paska torbę można nosić klasycznie na ramieniu. Suwaki działają trochę opornie, być może z czasem się wyrobią, ale mają wygodne uchwyty ułatwiające obsługę w rękawiczkach. Ogólnie bardzo dobry produkt.
-
Torba wykonana jest z bardzo solidnego i trwałego materiału.
Brak opinii