Zamów do 23:00 z gwarancją dostawy jutro |

00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Bluza Mil-Tec Tactical Field 2.0 - Phantomleaf WASP I Z3A

Ocena:
98% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: gratis
219,00 zł
Sugerowana cena producenta 259,00 zł
Dostępne warianty produktu:
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Gwarantowana dostawa - czwartek 2.07
    Złóż zamówienie jeszcze przez:
    053059
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 71
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Darmowa dostawa od 200 zł
21 pkt. o wartości 10,50 zł na kolejne zakupy
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK

30-dniowa Ochrona Ceny w KSK
Cena spadnie - otrzymasz kupon

219,00 zł

Lekka bluza taktyczna typu Combat Shirt, o dopasowanym kroju. Część środkową bluzy wykonano z 100% bawełny. Pod pachami zastosowano oddychający materiał o strukturze siatki, która poprawia wentylację i odprowadzanie wilgoci. Rękawy uszyto z poliestru (65%) i bawełny (35%) i wzmocniono splotem Rip-Stop.

Wysoki kołnierz jest zapinany za pomocą zamka błyskawicznego, a jego stójkę wyposażono w osłonę podbródka. Na ramionach umieszczono dwie kieszenie (zamykane na zamki błyskawiczne) z panelami velcro, które umożliwiają przytwierdzenie dowolnych emblematów, np. dystynkcji, flagi państwowej, godła jednostki czy Morale Patches. 

Na ramionach oraz w górnej części rękawów zamontowano pętle do mocowania np. siatki maskującej lub przyczepienia małych akcesoriów. Mankiety zapinane są na rzepy, co umożliwia regulację i dopasowanie do budowy użytkownika. Znajdujący się na karku panel velcro pozwala na przytwierdzenie dodatkowych emblematów.

WASP I to innowacyjna linia kamuflaży typu PHANTOMLEAF CIV-TEC, zaprojektowana specjalnie dla firmy MIL-TEC. Wzory maskujące PHANTOMLEAF powstają dzięki zaawansowanej analizie cyfrowej obrazu terenu, w jakim dany wariant ma zapewnić maskowanie. Zastosowany algorytm uwzględnia też ruch i inne zmienne, dzięki czemu wzory te mają dobre właściwości adaptacyjne w szerokim zakresie warunków. Jednocześnie kamuflaże PHANTOMLEAF są na tyle charakterystyczne, że gwarantują dobrą identyfikację „swój-obcy” w ramach grupy żołnierzy na polu walki lub podczas rozgrywki ASG.

Wariant WASP I Z3A sprawdzi się w szerokim zakresie obszarów o wysokiej zielonej roślinności, jak lasy liściaste i iglaste czy dżungla tropikalna. Zachowuje też dobre właściwości maskujące na terenach podmiejskich i wiejskich, gdzie dominują zielone uprawy rolne, zarośla i strefy trawiaste. Innowacyjna alternatywa dla kamuflaży US Woodland czy PenCott Wildwood.

Dane techniczne
Kamuflaż: WASP I Z3A
Materiał: 
- tors: 100% bawełna
- rękawy: 65% poliester, 35% bawełna (Rip-Stop)
Waga (rozmiar M): 435 g
Producent: Mil-Tec, Niemcy


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki Mil-Tec.


Mil-Tec to marka należąca do niemieckiej firmy Sturm Handels GmbH, która od 1971 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży oraz wyposażenia outdoorowego i taktycznego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z militariami oraz rozwijając własne rozwiązania – jak linia kamuflaży Phantomleaf® – firma zdobyła uznanie jako producent solidnego sprzętu w przystępnej cenie. Produkty Mil-Tec powstają z poszanowaniem etycznych standardów pracy, czego wyrazem jest wsparcie dla inicjatywy "Social Fair". W ofercie znajduje się również bogaty wybór replik historycznych mundurów i elementów wyposażenia wojskowego, cenionych przez kolekcjonerów i pasjonatów rekonstrukcji.

Więcej informacji
Styl odzieży Taktyczny
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Typ materiału Syntetyczno-naturalny
Nadruk Nie
Wodoodporność Nie
Waga 435 g (rozmiar M)
Rodzaj rozpięcia Zamek błyskawiczny
Kaptur Nie
Materiał dodatkowy 35% bawełna
Materiał dodatkowy 65% poliester
Materiał główny 100% bawełna
Liczba kieszeni 2
Kamuflaż Phantomleaf WASP I Z3A
Panel velcro Tak
Płeć Męska
Termoaktywna Nie
Faktura materiału Rip-Stop (kratka)
Elastyczność materiału Rozciągliwy
Kod producenta 10921167
Producent Mil-Tec

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 10

  1. B...
    100%

    Model został wykonany z wytrzymałego materiału, który świetnie znosi intensywną eksploatację. Komfortowy fason oraz funkcjonalne kieszenie czynią go praktycznym na co dzień, a użyta tkanina gwarantuje wygodę użytkowania.

  2. S... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Ta koszula bojowa z Z3a jest dla mnie idealna. Szczególnie chciałbym podkreślić miękki, elastyczny materiał na środku, wentylację pod pachami, rzep do regulacji szerokości rękawów oraz haczyki na liście maskujące. Kupiłem liście maskujące „Phantomleaf Phyton Z3a” i doskonale pasują do tych haczyków, które są zamocowane tak, by liście rozbijały zarys sylwetki. Super!

  3. M... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Świetny wybór dla początkujących w ASG lub osób interesujących się militariami. Bluza została kupiona około miesiąca przed napisaniem tej opinii i mimo intensywnego noszenia nadal prezentuje się jak świeżo po zakupie.

  4. P...
    100%

    Bardzo polecam tę bluzę, mocno przypadł mi do gustu wzór kamuflażu, intensywne kolory robią wrażenie. Materiał jest porządny, bluza jest trwała i wystarczy na długo.

  5. M...
    100%

    Produkt o wysokiej jakości, mam 80 kg i 180 cm wzrostu, rozmiar L leży perfekcyjnie. Przy zakupie kierowałem się opiniami innych i wybrałem XL, ale musiałem go odesłać.

  6. D...
    80%

    Bardzo fajna bluza, wygodna w noszeniu, zapewnia komfort termiczny, rękawy są luźne i nie ograniczają swobody, stójka wygodna. Radzę wybrać większy rozmiar, bo bluza ma dopasowany, raczej wąski krój, ale jest elastyczna, więc to nie problem.

  7. D...
    100%

    Bluza taktyczna jest starannie uszyta, zrobiona z dwóch różnych tkanin: bawełniana w części głównej, a rękawy i kołnierz z wytrzymałego materiału. Kamuflaż prezentuje się świetnie, zdecydowanie polecam.

  8. D...
    100%

    Solidna bluza wojskowa wykonana z dwóch różnych materiałów – rękawy oraz stójka są z wytrzymałego materiału ripstop, reszta również jest dobrej jakości. Bardzo dobrze prezentuje się na sylwetce. Zwykle noszę L, ale tutaj lepiej pasowała XL. Kamuflaż jest bardzo wyrazisty i atrakcyjny.

  9. P...
    100%

    Bluza prezentuje się interesująco i dobrze maskuje. Nie mam dużego doświadczenia z tego typu odzieżą, ale zauważyłem, że dół bluzy mocno przylega do brzucha, podczas gdy rękawy są dosyć szerokie i wyglądają na nieco „nadmuchane”. Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony i liczę, że sprawdzi się w terenie.

  10. P...
    100%

    Świetna bluza. Ten kamuflaż pozwala dobrze wtapiać się w polskie lasy. Rękawy są zrobione z solidnego materiału, pod pachami są przewiewniki, dzięki czemu się nie pocimy, a korpus wykonano z oddychającego tworzywa. Polecam w komplecie z czapką i spodniami :)

Brak opinii

  1. ...