ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dziś z gwarancją dostawy jutro!

Wzrost modela:

Plecak Mil-Tec Assault Pack Large 36 l - Phantomleaf WASP I Z1B

Ocena:
98% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
189,99 zł
Sugerowana cena producenta 249,00 zł
Dostępne warianty produktu:
  • Gwarantowana dostawa - środa 4.02
    Zamów do 23:00 - dostawa już jutro!
Zadzwoń i zamów: 71 347 47 71
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 18 punktów = 9,00 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
189,99 zł

Plecak taktyczny o pojemności 36 l. Wykonany z odpornego na przedarcia poliestru, który został dodatkowo pokryty od wewnątrz powłoką PVC zabezpieczającą przed wilgocią. Sprawdzi się w zastosowaniach taktycznych, survivalowych, jak i również codziennym użytkowaniu.

 

Do przenoszenia podstawowego ekwipunku służą 2 duże komory zamykane na dwukierunkowe zamki błyskawiczne. Zamki umożliwiają głębokie rozpięcie plecaka i lepszy dostęp do przenoszonej zawartości. We wnętrzu komór znajdują się mniejsze przegrody gwarantujące sprawne zarządzanie przenoszonymi przedmiotami.

Pozostałe akcesoria można przechowywać w 2 kieszeniach przednich. Na górnej umieszczono panel velcro, dzięki któremu możliwe jest mocowanie naszywek i emblematów. Dolną, większą kieszeń wyposażono w organizer na drobiazgi. Plecak ma także ukrytą na plecach, zamykaną na rzep kieszeń przeznaczoną na system hydracyjny. Może ona również służyć do schowania cennego ekwipunku.

Taśmy kompatybilne z systemem MOLLE/PALS umieszczono zarówno na froncie, jak i bokach plecaka, co pozwala na wygodne przytroczenie dodatkowego oporządzenia i powiększenie pojemności dołączając kieszenie lub zasobniki.

Boczne pasy kompresyjne umożliwiają dostosowanie plecaka do przenoszonej zawartości. Wyściełane regulowane szelki oraz tył plecaka zapewniają wysoki komfort użytkownikowi nawet przy przenoszeniu dużej ilości wyposażenia. Umieszczone w nich kanały wentylacyjne poprawiają cyrkulację powietrza. Szelki o szerokości 5 cm zostały wyposażone w przydatne D-ringi. Równomierne rozłożenie ciężaru umożliwia regulowany pas biodrowy. U góry znajduje się uchwyt do przenoszenia w ręku.

Najważniejsze cechy:
- duża pojemność 36 litrów,
- wodoodporna powłoka od wewnątrz,
- duża liczba kieszeni i przegród,
- kieszeń na wkład hydracyjny,
- system MOLLE/PALS umożliwiający rozbudowę,
- pasy kompresyjne,
- wentylowane plecy i szelki,
- szerokie regulowane szelki.

WASP I to innowacyjna linia kamuflaży typu PHANTOMLEAF® CIV-TEC®, zaprojektowana specjalnie dla firmy MIL-TEC®. Wzory maskujące PHANTOMLEAF® powstają dzięki zaawansowanej analizie cyfrowej obrazu terenu, w jakim dany wariant ma zapewnić maskowanie. Zastosowany algorytm uwzględnia też ruch i inne zmienne, dzięki czemu wzory te mają dobre właściwości adaptacyjne w szerokim zakresie warunków. Jednocześnie kamuflaże PHANTOMLEAF® są na tyle charakterystyczne, że gwarantują dobrą identyfikację „swój-obcy” w ramach grupy żołnierzy na polu walki. 

Wariant WASP I Z1B najlepiej sprawdzi się na obszarach skalistych z niską pokrywą roślinną, takich jak tundra czy partie gór powyżej linii drzew. Znajdzie też zastosowanie na terenie tych miast i obiektów przemysłowych, gdzie dominują konstrukcje z betonu i stali. Zachowuje skuteczność także przy częściowym pokryciu terenu śniegiem. 

Dane techniczne
Kamuflaż: Phantomleaf WASP I Z1B
Materiał: 100% poliester, PVC
Wypełnienie: pianka EVA
Wymiary: 510 x 290 x 280 mm
Pojemność: 36 l
Waga: 1450 g
Producent: Mil-Tec, Niemcy

Mil-Tec


MILITARY jest oficjalnym dystrybutorem marki Mil-Tec.


Mil-Tec to marka należąca do niemieckiej firmy Sturm Handels GmbH, która od 1971 roku zajmuje się produkcją i dystrybucją odzieży oraz wyposażenia outdoorowego i taktycznego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w pracy z militariami oraz rozwijając własne rozwiązania – jak linia kamuflaży Phantomleaf® – firma zdobyła uznanie jako producent solidnego sprzętu w przystępnej cenie. Produkty Mil-Tec powstają z poszanowaniem etycznych standardów pracy, czego wyrazem jest wsparcie dla inicjatywy "Social Fair". W ofercie znajduje się również bogaty wybór replik historycznych mundurów i elementów wyposażenia wojskowego, cenionych przez kolekcjonerów i pasjonatów rekonstrukcji.

Więcej informacji
Kolor/kamuflaż Kamuflaż
Zapięcie komory głównej Zamek błyskawiczny
Dedykowana kieszeń na laptop Nie
Kompatybilność z molle/pals Tak
Bagaż podręczny do samolotu Nie dotyczy
Siatka dystansująca Nie
Ilość komór 2
Wymiary 51 x 29 x 28 cm
Pojemność 36 l
Liczba kieszeni 3
Kamuflaż Phantomleaf WASP I Z1B
Materiał główny poliester
Możliwość troczenia ekwipunku na zewnątrz Tak
Kompatybilność z systemem nawadniającym Tak
Pokrowiec przeciwdeszczowy Nie
Pas biodrowy Tak
Pas piersiowy Tak
Waga 1450 g
EAN 4046872423093
Kod producenta 14002265
Producent Mil-Tec

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 551

  1. F...
    100%

    Przesyłka dotarła wyjątkowo szybko – zamówienie złożone w sobotnie popołudnie było już u mnie w niedzielny poranek. Plecak świetnie wykonany, zgodny z opisem. Bardzo dobrze mi się z niego korzysta. Polecam każdemu, kto potrzebuje wytrzymałego, pojemnego plecaka w rozsądnej cenie.

  2. S...
    100%

    Plecak jest bardzo przestronny i solidnie wykonany, wszystko się w nim mieści. Z przodu posiada zapięcie, a jego wielkość można dostosować paskami. W środku i na zewnątrz znajduje się wiele kieszeni. Polecam ten produkt.

  3. M...
    100%

    Plecak jest solidny i funkcjonalny, ma dużo kieszeni do przechowywania sprzętu. Materiał wytrzymały dobrze zabezpiecza przed wilgocią i otarciami. Noszenie go jest wygodne nawet, gdy jest w pełni załadowany.

  4. P... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Świetny wybór zarówno na wycieczki piesze, jak i jako kompaktowy plecak wojskowy. Doskonale sprawdzi się też na co dzień. Posiada cztery zewnętrzne kieszenie oraz wiele przegródek wewnątrz. System molle umożliwia dołączenie dodatkowych akcesoriów.

  5. R... Opinia potwierdzona zakupem
    20%

    Kupiłem plecak we wrześniu, a już w styczniu nie nadaje się do dalszego użytku. Główne szelki są naderwane na około 1/4 szerokości. Plecak służył mi do pracy – nosiłem w nim ubrania służbowe, śniadanie i wodę. Jakość niestety bardzo słaba, nie zdecydowałbym się na ten zakup ponownie.

  6. C... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Bardzo miłe zaskoczenie. Wydaje się mieć odpowiednią jakość jak na swoją cenę, a więc spełnia zamierzone okazjonalne użycie. Wiele praktycznych aspektów, jest dobrze przemyślany.

  7. D... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Z całego serca polecam sklep Militaria.pl! Zamówienie zostało zrealizowane błyskawicznie, więc przesyłkę miałam u siebie w krótkim czasie. Jakość produktów jest doskonała, nie mam żadnych uwag!

  8. A... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Zakupiłem plecak Mil-Tec Assault Pack Large 36 l w odcieniu olive dla syna na leśne wyprawy, świetnie się sprawdza, to już mój kolejny taki zakup od dłuższego czasu, ma sporo przegródek, jest solidny i bardzo trwały, zdecydowanie polecam każdemu.

  9. M... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Zakupiony do uzupełnienia plecaka awaryjnego – wygląda świetnie i uważam, że w tej cenie trudno znaleźć coś lepszego pod względem jakości. Mam nadzieję, że nie będę musiał go użyć w tej sytuacji :D

  10. N... Opinia potwierdzona zakupem
    100%

    Jak na tę cenę, plecak jest porządnie wykonany. Posiada wiele kieszeni, a zamki sprawiają wrażenie wytrzymałych. Na co dzień korzystam z Magnum Tayga 45 l, gdzie praktycznie jest tylko jedna kieszeń – tutaj jest lepiej pod tym względem, a do miasta rozmiar plecaka jest trochę mniejszy (choć dalej duży). Myślałem, że będzie znacznie mniejszy, więc jestem pozytywnie zaskoczony. Generalnie jestem zadowolony, zobaczymy jak się sprawdzi w użyciu. Plecak Tajga Magnum mam już ponad 5 lat i nadal jest w świetnym stanie. Polecam przetestować oba modele – Mil Tec okazał się miłym zaskoczeniem.

  11. F...
    100%

    Już przy pierwszym kontakcie z plecakiem po rozpakowaniu przesyłki wiedziałem, że to najlepszy plecak, jaki do tej pory posiadałem. Wygląda na bardzo trwały, ma wiele praktycznych kieszeni i uchwytów, dlatego jestem przekonany, że świetnie spełni swoje zadanie. Zdecydowanie polecam.

  12. F...
    100%

    Przede wszystkim plecak jest naprawdę duży, aż zaskakująco! Wcześniej miałem podobny 30-litrowy model od MFH. Długo się zastanawiałem nad wyborem kolejnego, bo poprzedni służył mi przez 8 lat i myślę, że to był dobry wybór. Plecak jest solidnie wykonany i bardzo wygodny. Używam go zarówno do pracy, jak i na wyjazdy rodzinne, zamiast tradycyjnej torby – spokojnie pakuję swoje rzeczy i rzeczy trzyletniego dziecka na trzy dni. Wszystko jest świetnie zaprojektowane i zawsze pod ręką. Z czystym sumieniem polecam!

  13. M...
    100%

    Świetnie nadaje się do wędrówek pieszych lub jako kompaktowy plecak taktyczny. Doskonale sprawdzi się również w codziennym użytkowaniu. Ma cztery zewnętrzne kieszenie i sporo przegródek w środku. System molle umożliwia doczepienie kolejnych akcesoriów.

  14. K...
    100%

    Laser Cut 36l służy mi bardzo często i intensywnie. Kupiłem go cztery lata temu i uważam, że nie trzeba go wymieniać na nowy. Reklamowe określenie, że to plecak "nie do zdarcia", jest zgodne z rzeczywistością. Zdecydowanie polecam.

  15. B...
    80%

    Plecak jest bardzo wygodny i estetyczny, a jego cena jest odpowiednia, dlatego jestem zadowolona z zakupu. Ma jednak drobny minus – jeśli chcesz w nim przenosić laptopa o wymiarach 36x24 cm, plecak nie do końca się sprawdzi. Taki laptop mieści się tylko luzem w największej komorze lub w kieszeni z siateczki na suwak, która znajduje się po przeciwnej stronie niż plecy, przez co noszenie staje się niewygodne. Zewnętrzna kieszeń na rzep (przylegająca do pleców) jest zbyt mała dla laptopa o tych wymiarach.

Brak opinii