W swojej klasie cenowej zasługuje na pięć gwiazdek, choć oceniam to tylko pod kątem kosztu, bo nie wydaje mi się, żebym znalazł coś lepszego za taką kwotę. 25 zł za pompkę to praktycznie jak za nic. Sprawdza się i działa jak powinna, jednak jej dużą wadą jest bardzo głośna praca, więc na cichy biwak się nie nadaje.
Ręczna pompka wyposażona w elastyczny wąż o długości 100 cm. Przeznaczona do napełniania powietrzem m.in. materacy, piłek plażowych czy łóżek dmuchanych. Trzy adaptery pozwalają na dostosowanie do różnych typów zaworów.
Niska waga pompki ułatwia jej transport i przechowywanie.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał: PVC
Wysokość: 30 cm
Średnica: 10 cm
Długość węża: 100 cm
Waga: 240 g
Producent: Nils Camp, Polska
MILITARY jest dealerem premium marki Nils.
Nils Group to polski producent sprzętu sportowego i rekreacyjnego, działający na rynku od ponad 30 lat. W skład grupy wchodzą marki takie jak Nils Extreme, Nils Camp, Nils Aqua, Nils Fun i Nils, co pozwala tworzyć ofertę dopasowaną do różnych grup wiekowych i form aktywności. Firma dostarcza rozwiązania do skatingu, outdooru, sportów wodnych i domowej rekreacji, kładąc nacisk na jakość, bezpieczeństwo i funkcjonalność. Dzięki stałemu rozwojowi i innowacjom, Nils Group wspiera aktywny tryb życia w każdej formie.
| EAN | 5907695554212 |
|---|---|
| Kod producenta | 15-02-429 |
| Producent | Nils |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 2
-
-
Typowa pompka, jakich wiele dostępnych jest w sklepach. Dotarła dobrze nasmarowana w środku i na zewnątrz. Producent na opakowaniu twierdzi, że umożliwia zarówno pompowanie, jak i wypompowywanie powietrza, jednak w rzeczywistości ta funkcja nie jest dostępna w zakupionym modelu. Nie nadaje się raczej do plecaka, ale do samochodu już tak. W tej cenie działa poprawnie, spełnia swoje zadanie, choć nie warto jej zbytnio przeciążać i warto zadbać o naoliwienie.
Brak opinii