NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wzrost modela:

Toporek Njord Skade Damast - Small

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Brak towaru
399,00 zł
Brak w magazynie - sprawdź produkty podobne
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Wpisz swój adres e-mail, aby otrzymać informację o dostępności produktu.
399,00 zł

Toporek Njord Skade Damast - Small

Kompaktowy toporek wykonany z ręcznie kutej stali damast o laminowanej strukturze, wyposażony w wysokiej jakości rękojeść z drewna różanego, która zapewnia pewny i wygodny chwyt. Spełniający się do prac obozowych, takich jak rąbanie drewna na ognisko. Projekt toporka inspirowany jest nordycką estetyką i nazwany na cześć bogini Skade, co nawiązuje do czasów Wikingów.

Tradycyjna mieszanka ochronna i skórzana pochwa

Ostrze siekiery zostało wykończone tradycyjną mieszanką wosku pszczelego i oleju lnianego, co zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami. W zestawie znajduje się również ręcznie wykonana skórzana pochwa w kolorze brązowym, wyposażona w szlufkę na pasek, umożliwiająca bezpieczne przenoszenie toporka.

Bezpieczne przechowywanie toporka w drewnianym etui

Do zestawu dołączono również drewniane etui wyściełane pianką, które zapewnia bezpieczne przechowywanie toporka wraz z pochwą.

Najważniejsze cechy

  • wykonany ze stali damast
  • rękojeść wykonana z drewna różanego
  • mieszanka ochronna pokrywająca rękojeść
  • skórzana pochwa
  • drewniane etui dołączone do zestawu

Dane techniczne

Stal: Damast
Długość ostrza: 8 cm
Długość rękojeści: 24,5 cm
Długość całkowita: 29,5 cm
Waga: 584 g
Producent: Njord, Holandia

Więcej informacji
Długość całkowita 29,5 mm
Długość ostrza 80 mm
Stal ostrza Damasteel
Stylisko Drewno
Waga 584 g
Pokrowiec transportowy Tak
EAN 8716961000424
Kod producenta NJ SKADE-D-S
Producent Njord

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 1

  1. B...
    100%

    Toporek prezentuje się znakomicie. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, podczas trzymania wyraźnie czuć jego solidność. Rękojeść jest komfortowa w użytkowaniu – dla jeszcze pewniejszego chwytu owinąłem ją taśmą antypoślizgową. Jestem bardzo usatysfakcjonowany zakupem tego narzędzia. Zdobienia na głowni robią świetne wrażenie, a samo pudełko jest porządnie wykonane. Skórzana pochwa doskonale chroni ostrze. Uważam, że warto kupić ten toporek choćby tylko po to, by go mieć. Naprawdę piękny!

Brak opinii