NOWOROCZNA WYPRZEDAŻ DO -50%

Zamów dzisiaj, natychmiastowa realizacja

Wodery Pros Premium - Beige

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
159,95 zł
Cena regularna 169,99 zł -6%
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką 189,99 zł -16%
Wybierz rozmiar
Rozmiar:
Tabela rozmiarów
  • Zamów teraz - planowana dostawa: Pon. 29 Gru.

Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 15 punktów = 7,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
169,99 zł 159,95 zł

Wysokie wodery firmy Pros, wykonane z Plavitex Heavy Duty. Jest to tkanina na podkładzie poliestrowym, która została jednostronna powleczona tworzywem PVC. Cechuje się wysoką odpornością na rozdzieranie oraz wodoszczelnością szwów. Skład materiału zapewnia wysoką elastyczność nawet przy temperaturach do -50° C. Model Premium rozbudowany jest o dodatkowe wzmocnienia na kolanach. 

Kalosze w woderach wyposażono w antypoślizgową podeszwę z wyraźnie zaznaczonym bieżnikiem, co zwiększa bezpieczeństwo i komfort podczas przemieszczania się w mokrym i śliskim otoczeniu. 

W stabilnym osadzeniu woderów pomagają boczne paski z regulacją, które przytwierdzane są do paska.

Dane techniczne  
Kolor: Beige  
Materiał: PVC, poliester  
Waga: 2,4 kg  
Producent: Pros, Polska 

Więcej informacji
Wysokość buta Wysokie
Materiał cholewki Syntetyk
Membrana Nie
Wyściółka ocieplająca Nie
Sposób mocowania Wsuwane
Płeć Męska
Kolor/kamuflaż Odcienie beżu
Kolor główny Beige
Waga 2400 g
Kod producenta WRP02-
Producent Pros

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. P...
    100%

    Buty są bardzo dobrze zrobione. Chodzenie po błocie stało się wygodniejsze i bardziej stabilne. Spędziłam w wodzie po kolana półtorej godziny i nie zawiodły mnie ani razu. Z pełnym przekonaniem polecam.

  2. M...
    100%

    Jestem ogromnie zadowolona z tego zakupu – to był trafiony wybór. Przesyłka dotarła szybko i z przyjemnością wrócę tu na kolejne zakupy. Wodery są porządne i uważam, że świetnie sprawdzą się na podmokłym terenie. Polecam, warto tu zamawiać.

Brak opinii