Maska antysmogowa Respro CE Techno Black dobrze chroni przed zanieczyszczeniami i pyłem. Jest wygodna, dobrze leży i umożliwia swobodny oddech. Świetna opcja do sportu i do miasta.
Maska antysmogowa zaprojektowana do ogólnego użytkowania w dużych miastach. Wyposażona została w dwa zawory Techno, które pozwalają na szybki przepływ powietrza podczas oddychania.
Zastosowany w masce filtr Hepa Type 250 wykonano w technologii L-Resistance, która do wyłapywania cząsteczek zanieczyszczeń wykorzystuje elektrostatycznie naładowane włókna.
Filtr jest w stanie wyłapać drobinki o średnicy już od 0,2 mikrona i doskonale sprawdzi się przy filtracji cząstek pyłkowych PM 2.5 czy PM.10, które stanowią największy problem w środowisku miejskim.
Technologie zastosowane w masce:
- O2 Neopren - wytrzymały materiał neoprenowy, który specjalnie wyprofilowany, sprawia że noszenie maski jest wyjątkowo komfortowe.
- Max Hole Pattern - umieszczenie specjalnych otworów wokół maski umożliwia prawidłowy i wysoki przepływ powietrza.
- Velcro Fastener - idealnie zaprojektowany rzep nie krępuje ruchów, pozwala na szeroki zakres regulacji, dzięki czemu doskonale przylega do głowy.
- S-2 Aluminium Clip - wytrzymały nosek wykonany ze specjalnej odmiany aluminium, dopasowuje się do budowy nosa w celu zapewnienia szczelności maski.
- Reinforce Sewing - wzmacniające szwy umieszczone w najbardziej wrażliwych miejscach maski (u góry i dołu).
- Anatomic Shell Shape - innowacyjny kształt maski zapewnia idealne przyleganie do twarzy i dostosowanie do każdej budowy.
- 2Valves - dwa zawory wydechowe w masce aby jeszcze szybciej odprowadzać parę wodną, ciepło oraz dwutlenek węgla.
- Inter-change Mounting - specjalny system mocowania filtrów pozwala na szybką i bezproblemową wymianę zużytego filtra.
- Comfort Filter - filtr maski jest specjalnie zakrzywiony, zaprojektowany tak, aby doskonale przylegał do maski jednocześnie nie krępując ruchów twarzy i ust.
- Silicon Membrane - tworzywo z którego jest wykonana membrana zaworu, pozwala na stosowanie maski w każdych warunkach w szerokich zakresach temperatur.
Technologie zastosowane w filtrze:
- PM2.5 - filtr pyłów do średnicy nie większej niż 2,5 mikrometra, który jest jednym z najbardziej szkodliwy dla zdrowia człowieka spośród zanieczyszczeń atmosferycznych.
- PM10 - filtr pyłu zawieszonego PM10, który jest frakcją pyłu o bardzo małych rozmiarach średnicy ziaren - do 10 mikrometrów.
Ziarna są wystarczająco małe, aby mogły przeniknąć głęboko do płuc.
- L-Resistance, HEPA - filtry submikronowe wyłapujące cząsteczki stałe z powietrza.
Zatrzymują większość (co najmniej 99,97%) zanieczyszczeń o rozmiarze większym niż 0,3 mikrona, jak również większość wirusów, bakterii, komórek grzybów i pierwotniaków.
Uwaga! Maski antysmogowe Respro posiadają certyfikat CE oraz deklarację zgodności.
Dane techniczne
Kolor maski: czarny
Czas korzystania z filtra: 4-6 tygodni
Zastosowanie: użytek codzienny
Producent: Respro, Wielka Brytania
| Typ maski | Antysmogowa |
|---|---|
| Ilość użyć | Wielorazowa |
| Ochrona przed smogiem | Dobra |
| Ochrona przed bakteriami i wirusami | Dobra |
| Kolor/kamuflaż | Czarny |
| Materiał maski | Syntetyczny |
| Filtr | Wymienny |
| Rodzaj filtra | HEPA |
| Materiał główny | Neopren |
| Kolor główny | Black |
| Typ filtra przeciwgazowego | Nie dotyczy |
| Zawory wydechowe | Tak |
| Regulacja | Tak |
| Kod producenta | RCET19-BK- |
| Producent | Respro |
| Data ważności | 2027-06-01 |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 7
-
-
Dobra maska, dzięki niej po spacerze przez miasto nie piecze mnie gardło. Wygląda atrakcyjnie, więc nawet po zużyciu filtra nie ma sensu jej wyrzucać.
-
To naprawdę bardzo dobra maska.
-
Maska jest bardzo estetyczna i solidna.
-
Świetna jakość! Doskonale spełnia swoją rolę. Idealne dopasowanie i łatwość w czyszczeniu. Sprawdza się zarówno przy smogu, jak i przy COVID-19. Gorąco polecam!
-
Korzystam podczas jazdy motocyklem. Maska jest wygodna i świetnie się sprawdza.
-
Na ten moment produkt działa bez zarzutu.
Brak opinii