Rewelacyjna butelka, wykonana bardzo solidnie, korki dobrze trzymają. Rockland oferuje bardzo trwałe i funkcjonalne produkty, do butelek oraz termosów dołączają dwa korki. Mam już od nich termos, więc butelki kupuję bez wahania.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Butelka termiczna wielokrotnego użytku o pojemności 500 ml, łącząca w sobie cechy bidonu oraz termosu. Została wykonana z wytrzymałej stali nierdzewnej, która nie wchodzi w reakcję z napojami i nie zmienia ich smaku, a ponadto jest całkowicie wolna od szkodliwych związków BPA.
Dzięki izolacji próżniowej płyny utrzymują odpowiednią temperaturę przez długie godziny. Duży otwór wlewowy umożliwia szybkie napełnianie butelki.
Zestaw zawiera dwa izolowane termicznie korki: jeden z uchwytem, a drugi z wąskim ustnikiem, który świetnie sprawdzi się podczas biegania, jazdy na rowerze lub innych podobnych aktywności. Nakrętki cechują się bardzo dobrą szczelnością oraz łatwością czyszczenia.
Dane techniczne
Kolor: Czarny
Materiał stal nierdzewna
Pojemność: 500 ml
Wymiary: 7,6 x 23 cm
Waga: 311 g
Producent: Rockland, Polska
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| BPA Free | Tak |
| Materiał butelki | stal nierdzewna |
| Izolacja termiczna | Tak |
| Wysokość | 230 mm |
| Waga | 311 g |
| EAN | 5902768775884 |
| Kod producenta | R313 |
| Producent | Rockland |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 1
Brak opinii