Tradycyjny scyzoryk utrzymany w amerykańskiej stylistyce. Ma wyjątkowy charakter, świetnie nada się jako nóż EDC do bardziej eleganckich sytuacji. To solidny egzemplarz scyzoryka. Zdecydowanie polecam.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Scyzoryk Schrade Uncle Henry Pro Trapper 285UH
Kompaktowy scyzoryk inspirowany traperskimi nożami tradycyjnymi, który dzięki niewielkim rozmiarom i lekkiej konstrukcji świetnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu.
dwie głownie, stal nierdzewna 7Cr17
Wyposażenie obejmuje dwa ostrza o kształtach Clip-Point oraz Spey, wykonane z polerowanej stali nierdzewnej 7Cr17, znanej z dobrej odporności na rdzę i ścieranie. Otwieranie ułatwiają długie rowki z nacięciami na paznokieć.
rękojeść z staglonu, metalowe bolstery
Do wykonania okładzin rękojeści użyto trwałego Staglonu, przymocowanego posrebrzanymi pinami do szkieletu. Na obu końcach znajdują się zaokrąglone metalowe bolstery, które dodatkowo usztywniają konstrukcję. Za blokadę ostrzy odpowiada sprężyna grzbietowa typu Slip Joint.
Najważniejsze cechy
- profile głowni Clip-Point i Spey
- stal nierdzewna 7Cr17
- rękojeść z Staglonu
- wzmocnienia bolsterami
- blokada głowni Slip Joint
| Typ noża | Składany |
|---|---|
| Styl | Survival-outdoor |
| Długość głowni | 96 mm |
| Grubość głowni | 2,1 mm |
| Profil głowni | Inne |
| Rodzaj ostrza | Gładkie |
| Odporność na stępienie | Średnia |
| Odporność na korozję | Dobra |
| Typ blokady | Slipjoint |
| Długość całkowita | 178 mm |
| Stal ostrza | 7Cr17 |
| Sposób otwierania | Wycięcie na paznokieć |
| Materiał rękojeści | Tworzywo sztuczne |
| Klips do noszenia | Nie |
| Kabura w komplecie | Nie |
| Waga | 90 g |
| EAN | 044356003025 |
| Kod producenta | SCH285UH |
| Producent | Schrade |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 1
Brak opinii