Zmęczyło mnie zmaganie się z usuwaniem całego powietrza z moich worków wodoodpornych, co jest bardzo trudne. Mam plecak 5L, który jest doskonałego rozmiaru na zapasowe ubrania, oraz wersję 20L, do której mieści się mój Carinthia Defence 4. Plecak pozwala skompresować przechowywane rzeczy do bardzo małego rozmiaru, co oznacza, że możesz być bardziej wydajny, jeśli masz ograniczoną ilość miejsca w plecaku.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Worek kompresyjny Sea to Summit Evac Compression Dry Bag Ultralight 20 l - High Rise Grey
Ultralekki, wodoodporny worek kompresyjny o pojemności 20 litrów, gwarantujący szczelność na poziomie 2000 mm/m2. Do jego produkcji wykorzystano trwały nylon Ultra-Sil 30D z certyfikatem bluesign®, pokryty hydrofobową warstwą DWR (Durable Water Repellent) wolną od szkodliwych związków PFC.
membrana Evac, zamknięcie Roll-Top, wodoodporne szwy
Zaawansowana technologicznie membrana Evac z miliardami mikroskopijnych porów, zapewnia skuteczną barierę dla wody, a jednocześnie umożliwia odprowadzanie pary wodnej i przepływ powietrza. Dzięki temu worek można skutecznie skompresować, bez ryzyka zawilgocenia zawartości. Szczelne zapięcie roll-top zapinane na dwie klamry Field Repair Buckle oraz wodoodporne szwy wzmacniane taśmami zapewniają dodatkową ochronę przed wilgocią.
Pozwala na skuteczną kompresję miękkiego ekwipunku, zmniejszając jego objętość. Model wyposażono w dwa pasy kompresyjne z klamrami, które eliminują powstawanie wybrzuszeń. Solidny uchwyt umieszczony na spodzie ułatwia przenoszenie i mocowanie worka w ekwipunku.
Najważniejsze cechy
- pojemność 20 litrów
- materiał Ultra-Sil 30D nylon
- zapięcie typu roll-top
- wodoodporne szwy
- niewielka waga
- pasy kompresyjne
- membrana Evac
Dane techniczne
Kolor: High Rise Grey
Materiał: nylon Ultra-Sil 30D DWR
Membrana: Evac
Pojemność: 20 l
Wymiary: 24,2 x 24,2 x 47,6 cm
Waga: 110 g
Producent: Sea to Summit, Australia
MILITARY jest dealerem premium marki Sea To Summit.
Sea To Summit to australijska marka wywodząca się z prawdziwej pasji do przekraczania granic – zarówno tych fizycznych, jak i mentalnych. Jej nazwa upamiętnia niezwykłą wyprawę Tima Macartney-Snape’a, który jako pierwszy zdobył Mount Everest, rozpoczynając wspinaczkę od poziomu morza. Ta wyjątkowa podróż stała się inspiracją dla filozofii firmy: tworzyć sprzęt gotowy na każde wyzwanie i wspierający realizację najbardziej ambitnych celów outdoorowych. Od wczesnych lat 90. marka dostarcza lekkie, trwałe i nowatorskie rozwiązania dla podróżników, alpinistów, kajakarzy oraz miłośników natury. Sea To Summit to również przykład świadomego podejścia do środowiska – firma wykorzystuje surowce pochodzące z recyklingu i aktywnie angażuje się w inicjatywy na rzecz zrównoważonego rozwoju.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie szarości |
|---|---|
| Kolor główny | High Rise Grey |
| Pojemność | 20 l |
| Wymiary | 24,2 x 24,2 x 47,6 cm |
| Materiał główny | 100% Nylon 30D |
| Wodoodporność | 2000 mm/m2 |
| Waga | 110 g |
| Zapięcie komory głównej | Roll-top |
| Pas nośny | Nie |
| EAN | 9327868163106 |
| Kod producenta | ASG01105125/HR/20L |
| Producent | Sea To Summit |
| EAN |
DWR (Durable Water Repellency) to trwała impregnacja, która zwiększa napięcie powierzchniowe wody i tworzy hydrofobową powłokę na materiałach. Zabezpiecza materiał przed szybkim przemakaniem, usprawnia wysychanie, zapewnia odporność na zabrudzenia i zwiększa oddychalność.