Dobry długopis o militarnym wyglądzie, w końcu to marka Smith&Wesson. Ma wytrzymałą i solidną obudowę, a jeśli chodzi o wkład – spełnia swoje zadanie. Końcówka długopisu przypomina pocisk.
Wytrzymały długopis taktyczny z obudową wykonaną z aluminium lotniczego T6061, cechującą się odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Antypoślizgowa wstawka zapewnia pewny i wygodny chwyt podczas użytkowania.
Praktyczny klips z wytłoczonym logo producenta został przymocowany za pomocą dwóch śrubek, co gwarantuje stabilność podczas noszenia w kieszeni, na pasku czy przy ekwipunku.
Dane techniczne
Długość całkowita: 155 mm
Średnica: 12 mm
Materiał: T6061
Kolor obudowy: Black
Kolor wkładu: czarny
Waga: 40 g
Producent: Smith&Wesson, USA
| Materiał | Aluminium |
|---|---|
| Kolor główny | Black |
| Waga | 40 g |
| Klips do noszenia | Tak |
| Długość | 155 mm |
| Średnica | 12 mm |
| Typ przyboru piśmienniczego | Długopis |
| Kolor tuszu | Czarny |
| EAN | 028634702961 |
| Kod producenta | SWPENMPBK |
| Producent | Smith & Wesson |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 2
-
-
Gorąco rekomenduję ten długopis taktyczny ze względu na wysoką jakość i doskonałe wykonanie. Antypoślizgowa powierzchnia zapewnia wygodny i pewny chwyt nawet przy mokrej dłoni. Dodatkowo długopis prezentuje się bardzo atrakcyjnie.
Brak opinii