Naszywka jest starannie wykonana, wyrazista i dobrze widoczna. Polska naszywka powinna zdobić każdy plecak lub torbę Polaka. Wykonanie na bardzo wysokim poziomie – naprawdę prezentuje się świetnie.
Haftowana naszywka wysokiej jakości o wymiarach 55 x 65 mm. Zastosowany materiał jest odporny na skrajne warunki atmosferyczne i ścieranie oraz może być prany w temperaturze do 95 stopni. Dzięki przyszytemu rzepowi naszywkę można szybko przyczepić i odczepić do dowolnego elementu odzieży oraz oporządzenia z rzepem miękkim, co pozwala na ich personalizację.
Dane techniczne
Wymiary: 55 x 65 mm
Producent: TM
| Wykonanie | haftowana |
|---|---|
| Rodzaj mocowania | rzep |
| Kształt naszywki | prostokątna |
| Wymiary | 55 x 65 mm |
| EAN | 5905317986922 |
| Kod producenta | RZEP/018/ |
| Producent | TM |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 5
-
-
Na fotografii wygląda dobrze, ale na żywo jest jeszcze lepsza. W rzeczywistości prezentuje się o wiele ładniej. Świetnie wygląda na torbie, kolory są żywe i mocne, a rzep jest bardzo solidny.
-
Naszywka jest bardzo dobrze wykonana i prezentuje się znacznie lepiej na żywo niż na fotografii. Rzep jest wyjątkowo solidny. Można ją prać bez obaw, nic się z nią nie dzieje – zdecydowanie polecam i jestem bardzo usatysfakcjonowany.
-
Naszywka jest starannie wykonana, a rzep mocno się trzyma. Dzięki temu można ją łatwo zamocować na ubraniu, plecaku czy innym sprzęcie. Wygląda świetnie i jestem bardzo zadowolony z zakupu.
-
Daję pięć gwiazdek, rzep dobrze się trzyma, wykonanie jest porządne, kolory ładne i żywe, cena świetna – po prostu trzeba brać, w tej cenie naprawdę warto. Co tu dużo mówić – polecam każdemu!
Brak opinii