Interesujący zegarek o militarnym wyglądzie. Ma większy rozmiar, więc nie będzie odpowiedni dla osób z cienkimi nadgarstkami. Dzięki ładowaniu energią słoneczną jest precyzyjny i praktycznie nie wymaga obsługi. To świetna propozycja na solidny i pewny zegarek.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Zegarek Traser P68 Pathfinder Solar TS - Black
Zegarek naręczny z solarnym mechanizmem Swiss Made Solar. Obudowa o średnicy 46 mm została stworzona z wysokogatunkowej stali nierdzewnej i dodatkowo zabezpieczona warstwą PVD.
solarny mechanizm Swiss Made Solar, konstrukcja odporna na wodę
Model wyposażony w mechanizm solarny Swiss Made Solar, uruchamiający się po minucie ekspozycji na światło. Dwuminutowe ładowanie zapewnia całodniową pracę i stabilne działanie w różnych warunkach. Zegarek spełnia klasę wodoszczelności 10 ATM, co skutecznie chroni go podczas pływania czy kąpieli.
datownik, kompas, szkło szafirowe z antyrefleksem
Na czarnej tarczy znajduje się datownik wskazujący aktualny dzień miesiąca. Precyzyjnie umieszczone okno daty pozwala na jej szybki odczyt, a kontrastowe oznaczenia gwarantują odpowiednią czytelność nawet przy słabym świetle. Pierścień kompasu regulowany jest przez zakręcaną koronkę, a całość chroni odporne na zarysowania szkło szafirowe z wewnętrzną powłoką antyrefleksyjną.
tarcza z podświetleniem dla wysokiej czytelności
Wskazówki oraz indeksy na tarczy stworzone zostały w technologii Trigalight, co ułatwia odczytanie godziny przy słabym lub jego braku oświetleniu. Mikrorurki wypełnione gazem trytu gwarantują ciągłe jasnozielone podświetlenie o dużej intensywności, bez potrzeby aktywacji. Oznaczenia kierunków geograficznych i uszczelka pod taflą szkła szafirowego pokryte są masą fluorescentną typu SuperLuminova.
komfortowe noszenie dzięki regulowanemu paskowi
Komfortowe noszenie zapewnia regulowany materiałowy pasek (TS - Textile Strap) w kolorze czarnym.
najważniejsze cechy
- mechanizm solarny Swiss Made Solar
- koperta ze stali nierdzewnej
- powłoka PVD
- antyrefleksyjne szkło szafirowe
- wodoszczelność do 10 atmosfer
- datownik i kompas
- podświetlenie Trigalight i SuperLumiNova
- zakręcana koronka
- regulowany pasek o szerokości 24 mm
| Płeć | Męska |
|---|---|
| Materiał obudowy | stal |
| Rodzaj mechanizmu | Solarny |
| Pasek | Parciany |
| Szkło | Szafirowe |
| Datownik | Tak |
| Kolor główny | Black |
| Podświetlenie | Tak |
| Wodoodporność | 10 ATM / 100 m |
| Kompas | Tak |
| EAN | 7630027705775 |
| Kod producenta | 111392 |
| Producent | Traser |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Liczba opinii: 1
Brak opinii