Bardzo ostra obieraczka, robi estetyczne wzory. Jest wygodna w użytkowaniu, trzyma się jak nóż. Nie pojawia się na niej rdza po umyciu w zmywarce. Warto wspomnieć, że przesyłka dotarła błyskawicznie.
Obieraczka ząbkowana Victorinox Iota - Red
Obieraczka do warzyw i owoców jest wyposażona w ząbkowane ostrze z wytrzymałej stali nierdzewnej. Obrotowa konstrukcja sprawia, że ostrze dopasowuje się do powierzchni, co umożliwia obieranie w obu kierunkach.
ergonomiczny uchwyt
Ergonomicznie wyprofilowana czerwona rękojeść wykonana z lekkiego i solidnego polipropylenu zapewnia komfort użytkowania. Na końcu znajduje się otwór do przewleczenia linki lub zawieszenia obieraczki, np. na haczyku.
Produkt nadaje się do mycia w zmywarce.
najważniejsze cechy
- przeznaczona do warzyw i owoców
- trwała stal nierdzewna
- ząbkowane ostrze
- ergonomiczna rękojeść z polipropylenu
- kompaktowe wymiary 165 x 20 x 10 mm
- niska waga 20 g
MILITARY jest autoryzowanym dealerem marki Victorinox.
Victorinox to szwajcarska marka z tradycjami sięgającymi 1884 roku, znana na całym świecie jako twórca słynnego szwajcarskiego scyzoryka oficerskiego – jednego z najbardziej rozpoznawalnych narzędzi wielofunkcyjnych. Oprócz kultowych scyzoryków w ofercie znajdują się również wysokiej jakości noże kuchenne, zegarki oraz torby podróżne. Każdy produkt marki powstaje z dbałością o detale i jakość wykonania, co przekłada się na trwałość i niezawodność. Victorinox nieustannie stawia na innowacje, angażując artystów i projektantów w tworzenie unikalnych kolekcji, które łączą funkcjonalność z nowoczesnym podejściem do designu.
| EAN | 7613329185674 |
|---|---|
| Kod producenta | 6.0943.1 |
| Producent | Victorinox |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 4
-
-
Victorinox jak zawsze reprezentuje najwyższą klasę, choć wcześniejszy model miał dodatkowo końcówkę do wydrążania np. oczek w ziemniakach czy owocach. Ostrze jak zwykle pozostaje na doskonałym, szwajcarskim poziomie.
-
Victorinox to klasa sama w sobie. Moja żona żartowała, że kolor czerwony nie pasuje, ale dzięki temu łatwiej ją znaleźć w szufladzie. Ostrze jest bardzo ostre, obara się nią bez problemu. Polecam, chętnie kupiłbym ponownie.
-
Prosta i poręczna obieraczka. Jest raczej niewielkich rozmiarów, dobrze sprawdza się do drobnych prac, ale przy dużych ilościach warzyw lepiej wybrać inne rozwiązanie.
Brak opinii