Kupiłem taką koszulkę w Kojocie (widzę, że ten kolor już się sprzedał na Militaria) i jestem bardzo zadowolony. Rozmiar zgodny z opisem, staranne obszycie, gruba bawełna, a nie jakaś cienizna. Bardzo wygodna w noszeniu. Najbardziej spodobał mi się tekst na niej – naprawdę wpada w ucho.
Koszulka z krótkim rękawem uszyta z 100% bawełnianej dzianiny półczesanej o gramaturze 190 g/m2. Ściągacz zawiera domieszkę lycry, co zapobiega rozciągnięciu i zdeformowaniu. T-shirt zaprojektowano w taki sposób, aby nie ograniczał swobody ruchów.
Na przodzie znajduje się oryginalny nadruk przedstawiający nabój oraz napis ".45 ACP. Because sometimes Short, Fat & Slow will do the job.". Nadruk nie traci kolorów w praniu i podczas długotrwałego noszenia.
Dane techniczne:
Materiał: 100% bawełna
Gramatura: 190 g/m2
Kolor: Green
Producent: War Hog, Polska
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
|---|---|
| Długość rękawa | Krótki |
| Termoaktywna | Nie |
| Typ materiału | Naturalny |
| Gramatura | 190 g/m2 |
| Krój | Luźny |
| Waga | 210 g |
| Kolor główny | Green |
| Materiał główny | 100% bawełna |
| Płeć | Męska |
| Producent | War Hog |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 7
-
-
Koszulka mimo wielu prań prezentuje się doskonale, kolory wciąż intensywne, materiał się nie rozciąga. To jedna z najlepszych jakościowo koszulek dostępnych na rynku. Zdecydowanie polecam. Oby pojawiało się więcej podobnych wzorów!
-
Mam 190 cm wzrostu i ważę około 95 kg. Rozmiar XL pasuje mi idealnie. Koszulka jest porządnie wykonana, nadruk i kolor są super. Jeśli szukasz koszulki z sensownym napisem i wzbudzającą zainteresowanie, to ta będzie świetnym wyborem. Warto kupić i nosić bez wahania.
-
Koszulka jest typowa dla bawełnianych t-shirtów. Po kilkunastu praniach nadruk nadal utrzymuje się w dobrym stanie. Chciałem mieć luźniejszy fason na cieplejsze dni, dlatego zamówiłem rozmiar XL zamiast L, co okazało się niepotrzebne. Rozmiar w rzeczywistości odpowiada temu z opisu. Następnym razem wybiorę już odpowiedni rozmiar do kolekcji. Ps. Nie rozumiem, czemu męskie koszulki są tak drogie, skoro żona kupuje podobną jakość za 35 zł.
-
Koszulka wyróżnia się bardzo dobrą jakością. Rozmiar pasuje idealnie, więc można śmiało wybrać taki sam, jak z innych marek. Szczerze polecam. Cena adekwatna do jakości.
-
Świetna koszulka, ładny nadruk – zdecydowanie polecam.
-
Koszulka wygląda fajnie, ma ciekawy napis – polecam!
Brak opinii