Zamów do 23:00 - Paczkomat i kurier InPost z dostawą na jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Otoki do rogatywek i czapek wojskowych

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
  1. Popularność
  2. Cena (Od najniższej)
  3. Cena (Od najwyższej)
  4. Ocena (Od najniższej)
  5. Ocena (Od najwyższej)
  6. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
  7. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
  8. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
  9. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Producent
Cena
Zastosuj

179 produktów

na stronę

179 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

Otoki do rogatywek są istotnym elementem munduru, który oznacza przynależność do określonej formacji, jednostki lub stopnia wojskowego. Są one dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, które zależą od rodzaju służby i tradycji. Przykładowo dla Wojska Polskiego otoki dostępne są w kilku kolorach, w zależności od jednostki.

W MILITARY.PL oferujemy m.in. otoki policyjne do czapek garnizonowych i wyjściowych. Wśród nich można znaleźć np. stopnie takie jak: sierżant sztabowy, starszy sierżant czy sierżant. Dostępne są również otoki na czapki rogatywki Wojska Polskiego, PSP, Służby Więziennej czy Straży Granicznej. Otoki do czapek wojskowych występują w różnych stopniach, takich jak: starszy chorąży, szeregowy, starszy chorąży sztabowy czy porucznik. Otoki są dostępne w różnych kolorach w zależności od formacji, do której należy użytkownik.

Wybrane otoki rogatywek dostępne w MILITARY.PL zostały wyhaftowane ozdobną srebrną nicią, co tworzy efekt połysku. Z kolei niektóre z nich zostały wykonane metodą haftu komputerowego, przy użyciu srebrnej metalizowanej nici.

Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71