⭐⭐⭐Zamów do 23:00 z dostawą na jutro⭐⭐⭐

Waluta

Okulary bezbarwne Blackfire

Schowaj Czytaj więcej

Blackfire to marka znana z produkcji niedrogich i wytrzymałych akcesoriów stosowanych w strzelectwie i airsofcie. Produkują oni między innymi lornetki i akcesoria do odzieży. Mimo korzystnej ceny, prezentowane artykuły zapewniają odpowiednią ochroną oczu przed gorącą łuską lub kulką. Okulary bezbarwne Blackfire stanowią doskonałą alternatywę dla droższych, markowych konstrukcji. Spełniają klasę wytrzymałości F, chroniąc użytkownika przed obiektem o masie 0,86 grama poruszającego się z prędkością do 45 metrów na sekundę. Dodatkowo oferowane przez nas okulary Blackfire wykonano w zgodności z normą EN 166:2001 dla środków ochrony osobistej wzroku. Dzięki czemu mogą być one eksploatowane przez pracowników, którzy wykonują zawód wymagający zabezpieczenia oczu przed wpływem szkodliwych czynników środowiskowych. Są częstym wyborem pracowników budowy, w zakładach produkcyjnych oraz wśród tokarzy.

Okularów bezbarwnych Blackfire możesz używać na strzelnicy. Ochronią Twoje oczy przed resztkami niespalonego prochu oraz przed rykoszetami i łuskami. Polecamy każdemu, od amatora weekendowego strzelania do tarczy, po zawodników sportów strzeleckich. Mogą być użytkowane przez służby, takie jak wojsko oraz policja. Wykonane są z przezroczystego poliwęglanu i posiadają certyfikat CE. Poliwęglan to materiał, który po trafieniu nie rozpada się na mniejsze elementy i nie powoduje odprysków. Dzięki temu nawet bezpośrednie trafienie kulką airsoftową nie powoduje penetracji i wyrzucenia w powietrze groźnych fragmentów tworzywa. Mimo niewygórowanej ceny zapewniają skuteczną ochronę na strzelnicy lub strzelance terenowej.

Okulary bezbarwne Blackfire cechuje sportowo taktyczny styl. Utylitaryzm i funkcjonalność przekłada się bezpośrednio na wysoki komfort użytkowania. Zauszniki są wygodne, a same okulary dobrze leżą na twarzy. Atrakcyjny wygląd i prostota konstrukcji pozwalają używać ich w różnych sytuacjach, między innymi jako okulary na rower. Pozwolą uniknąć dostania się do Twojego oka żwiru spod kół oraz ochronią Twoje oczy przed gałęziami podczas leśnej wycieczki. Anatomiczne dopasowanie sprawia, że nawet podczas dynamicznej rozgrywki terenowej czy jazdy po wertepach, nie spadają z twarzy. Odpowiednie wyprofilowanie wizjerów pozwala wyeliminować efekt rozmywania się otoczenia, a obraz jest klarowny i przejrzysty. Zauszniki nie przeszkadzają w użytkowaniu słuchawek oraz ochronników słuchu, doskonale współgrają także z hełmem czy kaskiem. Wykonane są z przezroczystego tworzywa, które charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością, przez co trudno je uszkodzić w normalnych warunkach. Użytkując okulary ochronne marki Blackfire w warunkach ekstremalnych w ciężkim terenie, również nie musisz martwić się o ich uszkodzenie, ponieważ są wykonane wyjątkowo solidnie.

Okulary Blackfire są niezwykle popularne wśród początkujących miłośników airsoftu oraz innych aktywności outdoorowych. Mogą być świetnym wyborem na pierwsze okulary ochronne, jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze strzelectwem sportowym. Są także wybierane jako zapasowe okulary przez profesjonalistów, a nierzadko jako ich okulary podstawowe, ponieważ swoją wytrzymałością nie ustępują konkurencji. Odporność poliwęglanowych szkieł na uszkodzenia mechaniczne jest na tyle wysoka, że możesz w nich czuć się bezpiecznie. Z okularami bezbarwnymi Blackfire masz pewność, że Twoje oczy są bezpieczne. Jeżeli zależy Ci na wyeliminowaniu efektu parowania, w ofercie sklepu internetowego Military.pl znajdziesz skuteczne środki typu anti-fog, które po nałożeniu na szkła powodują doskonały obraz bez zamglenia. Oferujemy również wysokiej klasy środki do czyszczenia optyki, które pozwolą odtłuścić i wyczyścić wizjery Twoich nowych okularów. Sprawdź także koniecznie ochronne etui, które pozwoli zapobiec uszkodzeniom mechanicznym podczas transportu i składowania ochronników wzroku.

1 produkt

na stronę
Ustaw kierunek malejący

1 produkt

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71