Zamów do 23:00 kurierem DHL - dostawa już jutro!

00 g 00 m 00 s
Waluta

Okulary bezbarwne Oakley

Filtry i sortowanie
Close
Sortuj
Sortowanie
 1. Popularność
 2. Największa obniżka
 3. Cena (Od najniższej)
 4. Cena (Od najwyższej)
 5. Ocena (Od najniższej)
 6. Ocena (Od najwyższej)
 7. Ocena (Od najrzadziej ocenianych)
 8. Ocena (Od najczęściej ocenianych)
 9. Data wprowadzenia (Od najstarszego)
 10. Data wprowadzenia (Od najnowszego)
Dostępność
Dostępność w sklepie
Cena
Zastosuj
Materiał szkieł
Materiał oprawki
Kolor oprawki
Kolor szkieł
Klasa wytrzymałości
Polaryzacja
Filtr UV

12 produktów

na stronę
 1. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  449,00 zł 649,00 zł
  Oszczędzasz 200,00 zł
 2. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  499,00 zł 649,00 zł
  Oszczędzasz 150,00 zł
 3. (0)
  Wysyłka: Natychmiast
  799,00 zł 1135,00 zł
  Oszczędzasz 336,00 zł
 4. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  955,70 zł 1006,00 zł
  Oszczędzasz 50,30 zł
 5. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  976,60 zł 1028,00 zł
  Oszczędzasz 51,40 zł
 6. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  754,30 zł 794,00 zł
  Oszczędzasz 39,70 zł
 7. (0)
  Wysyłka: w 24 godziny
  754,30 zł 794,00 zł
  Oszczędzasz 39,70 zł
 8. Brak towaru

 9. Brak towaru

 10. Brak towaru

 11. Brak towaru

 12. Brak towaru

12 produktów

na stronę
Schowaj Czytaj więcej

W tym miejscu przedstawiamy ofertę okularów bezbarwnych firmy Oakley. Jest to utytułowane amerykańskie przedsiębiorstwo z siedzibą w Lake Forest w stanie Kalifornia, USA. Dziedzina, w której się specjalizuje to przede wszystkim okulary sportowe oraz balistyczne, zegarki, plecaki, buty oraz inne akcesoria do odzieży. W tej kategorii przedstawiamy jedynie wysoce zaawansowaną indywidualną ochronę oczu przeznaczoną do działań militarno-taktycznych, choć nie tylko. Znajdziesz tu kilka argumentów na to, dlaczego warto zainwestować w dobrej jakości ochronę oczu oraz dla jakich profesji jest ona przeznaczona. Zapraszamy do przeczytania kilku poniższych akapitów, aby dowiedzieć się nieco więcej.

Na początek jednak co nieco o samej firmie i jej historii, gdyż ta jest ona dość ciekawa. Została założona w 1975 roku przez Jamesa Jannarda – jak to zwykle w amerykańskich snach bywa – w garażu, a jej kapitał wynosił około trzystu dolarów. Nazwa wzieła się od psa Jamesa, który wabił się Oakley Anne, setera angielskiego. Pierwszym, napędzającym sukcesem dla całej firmy było stworzenie materiału zwanego Unobtanium, które miało zastosowanie w rączkach od motocrossów. Materiał ten wykorzystywany jest także dziś w wielu przedmiotach wytwarzanych przez firmę - tarczach zegarków czy właśnie jako elementy wykończenia okularów bezbarwnych Oakley. Poza tym firma wytwarzała tablice rejestracyjne, okulary do wyczynowej jazdy na rowerze czy te rękawiczki. Od 2007 roku firma jest częścią grupy Luxotitica, które pod swoimi skrzydłami ma takie marki jak Voque czy Rayban.

Okulary bezbarwne Oakley są wykonane z najnowocześniejszych materiałów, zapewniających jedną z najlepszych ochron wykorzystywanych jako indywidualne ochrony oczu. Oprawki mogą być wykonane z kilku materiałów, zależnie od modelu. Jednym z ciekawszym jest opatentowany materiał O Matter, który swoimi cechami przypomina poliwęglany, także jest nieprawdopodobnie lekki oraz bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne takie jak ściskanie, zgniecenie czy wygięcia. Jest formowany wtryskowo, tak jak większość ochron balistycznych, lecz dodatkowo oczyszczany, dzięki czemu wizjery są bardzo przejrzyste i w żadnym stopniu nie zaburzają nam przeglądu sytuacyjnego. W ofercie amerykańskiego producenta możesz spotkać także włókno węglowe, aluminium, Acetat oraz nawet tytan – dla najbardziej wymagających użytkowników.

Wizjery w okularach Oakley także stoją na najwyższym poziomie. Tworzone przy pomocy technologii Oakley High Definition Optics, zapewniając wspomnianą wyżej bardzo dobrą przejrzystość, lecz także spełniają także szereg surowych norm, z czego najważniejsze to ochrona przed uderzeniem lecącego obiektu z prędkością kilkudziesięciu metrów na sekundę. Oprawki w stylu militarno-taktycznym sprawiają, że świetnie nadają się nie tylko na strzelnicę lub strzelance (zabawie terenowej), lecz także powinni docenić je nawet operatorzy jednostek specjalnych – i rzeczywiście to robią, gdyż dość często można znaleźć je na zdjęciach operatorów dostępnych w internecie. Większość z modeli jest idealnie wyprofilowana pod różne typy hełmów tak, aby zapewniały komfort długotrwałego noszenia z oporządzeniem taktycznym takim jak choćby ochrona słuchu czy zestaw mikrofonowy.

Okulary bezbarwne Oakley są więc świetnym wyborem dla wszystkich reprezentantów służb mundurowych, od Policji, przez wojsko po oddziały antyterrorystyczne. Jeżeli jednak cenisz sobie jakość wykonania na najwyższym poziomie i unikatowy wygląd, także zachęcamy do zapoznania się z konkretnymi modelami amerykańskiego przedsiębiorstwa. Dla niezdecydowanych lub potrzebujących kilku kolorów wizjerów są dostępne komplety z trzema szybkami w różnych kolorach, spełniających różne role w zależności od warunków, w jakich je użytkujemy. Bezbarwne są najbardziej uniwersalne i nadadzą się właściwie do wszystkich aktywności, oprócz palącego wiele godzin słońca - od tego są wizjery przyciemniane wyposażone w polaryzację. Żółte zaś mają za zadanie zwiększyć kontrast między kolorami i świetnie nadadzą się do prowadzenia działań w warunkach słabszego oświetlenia lub strzelania na zamkniętych (czyli znajdującymi się w pomieszczeniu) strzelnicach. Zapraszamy do przestudiowania naszej oferty, którą przygotowaliśmy we współpracy z marką Oakley, mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie!