Dostałem dokładnie to, czego oczekiwałem, wszystko się zgadza w 100%. Przesyłkę otrzymałem już następnego dnia. Najważniejsze, że mam pewność, iż sprzęt jest oryginalny, co przy 25-letniej gwarancji jest bardzo istotne. Dziękuję, jestem całkowicie zadowolony.
lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Długo wyczekiwana innowacja Leatherman - One Hand Tool, czyli multitool, którego kombinerki aktywuje się przez wyrzut za pomocą jednej ręki. Prócz tego, dzięki specjalnym wycięciom pod kciuk, także dwa ostrza nożowe, piła oraz przecinak do pasów mogą być otwierane bez pomocy drugiej dłoni. Pierwszy w 100% "jednoręczny" multitool na rynku!
Atrakcyjna propozycja dla żołnierzy i innych służb mundurowych, a także dla pracujących na wysokościach, ratowników, strażaków oraz wszystkich pozostałych osób, które cenią możliwość w 100% jednoręcznego operowania narzędziem.
W modelu OHT zastosowano też sprężynujące kombinerki (sprężyna w osi), co znacznie poprawia komfort pracy - rozwieranie szczęk po zwolnieniu nacisku następuje automatycznie.
Wykonane z utwardzanej stali nierdzewnej wymienne ostrza przecinaka do drutu pozwalają na pracę z linkami i stalowymi drutami bez obaw o trwałe uszkodzenie narzędzia.
Wszystkie narzędzia blokowane.
W komplecie nylonowa kabura kompatybilna z systemem Molle.
Narzędzia:
1. Sprężynujące kombinerki płaskie
2. Sprężynujące kombinerki standardowe
3. Przecinak do drutu twardego (wymienny)
4. Standardowy przecinak do drutu (wymienny)
5. Ostrze nożowe gładkie ze stali 420HC
6. Nóż ząbkowany ze stali 420HC
7. Piła
8. Przecinak do pasów
9. Adapter do wyciorów/szczotek do broni
10. Otwieracz do puszek
11. Otwieracz do kapsli
12. Klucz do butli z tlenem
13. Śrubokręt phillips (krzyżak)
14. Śrubokręt płaski duży
15. Śrubokręt płaski średni
16. Śrubokręt płaski mały
Gwarancja: 25 lat!
Dane techniczne
Materiały: stal nierdzewna
Długość (złożony): 115 mm
Długość (rozłożony): 167,7 mm
Długość ostrza nożowego: 60 mm
Masa: 280,6 g
Producent: Leatherman, USA
MILITARY jest dealerem marki Leatherman.
Leatherman to amerykańska marka z bogatym doświadczeniem w tworzeniu narzędzi wielofunkcyjnych. Od ponad 30 lat dostarcza niezawodne rozwiązania, które sprawdzają się zarówno w codziennym użytkowaniu, jak i w ekstremalnych warunkach. W ofercie znajdują się multitoole, noże, scyzoryki, narzędzia ratownicze oraz breloki wyposażone w przydatne funkcje, takie jak kombinerki, ostrza, śrubokręty, piły czy nożyczki. Priorytetem marki jest trwałość, precyzyjne wykonanie oraz zastosowanie solidnych materiałów, a na wszystkie narzędzia udzielana jest 25-letnia gwarancja. Z produktów Leatherman korzystają służby mundurowe na całym świecie, w tym elitarne polskie jednostki specjalne, takie jak GROM i Formoza.
| Długość ostrza | 60 mm |
|---|---|
| Kombinerki | Tak |
| Przecinak do drutu | Tak (wymienny) |
| Obciskacz do izolacji | Nie |
| Przyrząd do zdejmowania izolacji | Nie |
| Gniazdo na bity | Nie |
| Nożyczki | Nie |
| Etui w zestawie | Tak |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Stal ostrza | 420HC |
| Pilnik | Nie |
| Piła | Tak (integralna) |
| Otwieracz do puszek | Tak |
| Otwieracz do kapsli | Tak |
| Miarka | Nie |
| Korkociąg | Nie |
| Materiały | Stal |
| Długość | 115 mm |
| Waga | 280 g |
| EAN | 037447260940 |
| Kod producenta | 831639 |
| Producent | Leatherman |
| EAN |
Opinie ze zdjęciami
Podsumowanie opinii
Liczba opinii: 12
-
-
Świetny multitool. Już nie jest produkowany, więc warto go kupić, póki jest jeszcze dostępny. Obsługi kombinerki trzeba się nauczyć, korzystając z ruchu nadgarstka. Czarna powłoka może farbować dłonie, więc przed użyciem warto umyć narzędzie mydłem i dobrze je wysuszyć. Zdecydowanie polecam!
-
Kupiłem ten model głównie z ciekawości i po otrzymaniu informacji, że LM kończy jego produkcję. Moje pierwsze wrażenia są bardzo dobre. Narzędzie spełnia moje wymagania.
-
Przesiadłem się z REVa na OHT i polecam go na strzelnicę, gdzie jest szczególnie przydatny, gdy jedna ręka jest zajęta. Dużym plusem są rozmiary kombinerek i wygoda użytkowania pozostałych narzędzi. Minusem jest brak klipsa i niewielkie rozmiary niektórych narzędzi – mogłyby być większe. Ogólnie sprzęt solidny, nadaje się do intensywnego użycia. Moja ocena to 9/10.
-
Świetny sprzęt! Doskonale sprawdził się podczas mojej pracy w ratownictwie medycznym, gdy pomagałem ofiarom wypadków drogowych. Razem z nożyczkami Raptor nie potrzebowałem żadnych innych ciężkich narzędzi. Bardzo polecam!
-
Jeden z najlepszych narzędzi Leathermana. Aktualnie bardzo pożądany i trudno dostępny. W pełni zadowolony, polecam.
-
Świetny produkt. Jakość jest adekwatna do ceny.
-
Bardzo wygodny w obsłudze, poręczny i praktyczny. Przydaje się podczas służby wojskowej.
-
To zdecydowanie najlepszy Leatherman jaki mam. Obawiałem się mechanizmu wysuwania kombinerek, ale wszystko działa płynnie bez żadnych zacięć. Szybki dostęp do wszystkich narzędzi.
-
Multitool na medal, polecam.
-
Bardzo praktyczne narzędzie w codziennych zadaniach, zdecydowanie polecam.
-
Jak inni wspominają, czuć luzy przy kombinerkach. OHT sugeruje możliwość obsługi jedną ręką – dla mnie to jest niewygodne, ale wykonalne. Wsuwanie i wysuwanie kombinerek bywa kłopotliwe i czasami muszę pomagać sobie drugą ręką.
-
Solidne narzędzie.
-
Świetny multitool, sprawdza się bardzo dobrze przy codziennym użytkowaniu.
-
Świetny zestaw narzędzi otwieranych jedną ręką, szkoda tylko, że są dość krótkie.
Brak opinii
