ZIMOWA WYPRZEDAŻ DO -50% - OSTATNIE DNI

Do końca pozostało:   00 d 00 g 00 m 00 s
Wzrost modela:

Nóż kuchenny Samura Mo-V Stonewash Santoku 13,8 cm - Black

Ocena:
100% of 100
Wysyłka: Natychmiast Dostawa: 11,95 zł
199,99 zł
  • Gwarantowana dostawa - poniedziałek 2.03
    Złóż zamówienie jeszcze przez:
    002355
Kup teraz, zapłać za 30 dni
Kup na raty - sprawdź szczegóły!
Kup i zbierz 19 punktów = 9,50 zł zniżki na następne zakupy.
Darmowa dostawa od 200 zł
Bezterminowe zwroty dla klubowiczów KSK
199,99 zł

Nóż kuchenny Samura Mo-V Stonewash Santoku 13,8 cm - Black

Nóż kuchenny łączący solidność i precyzję z surowym designem. Głownia wykonana z wysokogatunkowej stali nierdzewnej AUS-8 zapewnia trwałość i ostrość. Dzięki wyważonej konstrukcji i niewielkiej wadze, użytkowanie noża jest komfortowe i pozwala na precyzyjne operowanie, co czyni go idealnym zarówno do użytku profesjonalnego, jak i domowego.

trwała stal AUS-8 i powłoka Stonewash

Stal nierdzewna AUS-8, użyta do produkcji głowni, została zahartowana do twardości 59 HRC, co gwarantuje wytrzymałość na uszkodzenia oraz umożliwia efektywne krojenie, siekanie i filetowanie różnych produktów. Klinga pokryta jest specjalną powłoką Stonewash, która minimalizuje odblaski.

Rękojeść z odpornego laminatu G10

Rękojeść z wytrzymałego materiału G10, który charakteryzuje się wysoką odpornością na ciepło i uszkodzenia, a także łatwością w czyszczeniu. Ergonomiczne wyprofilowanie zapewnia pewny, bezpieczny chwyt podczas pracy.

najważniejsze cechy

  • trwała stal AUS-8
  • rękojeść z tworzywa G10
  • Stonewash
  • dobrze wyważona konstrukcja
Więcej informacji
Typ noża Z głownią stałą
Styl Kuchenny
Długość głowni 138 mm
Profil głowni Inne
Rodzaj ostrza Gładkie
Odporność na stępienie Dobra
Odporność na korozję Bardzo dobra
Typ blokady Ostrze stałe
Długość całkowita 255 mm
Stal ostrza AUS-8
Sposób otwierania Ostrze stałe
Materiał rękojeści Laminat G10
Klips do noszenia Nie
Kabura w komplecie Nie
Waga 106 g
EAN 4751029323248
Kod producenta SM-0093B
Producent Samura

Opinie ze zdjęciami

Podsumowanie opinii

Przygotowane automatycznie na podstawie opinii

Liczba opinii: 2

  1. M...
    100%

    To mój pierwszy japoński nóż. Wcześniej używałem wyłącznie najlepszych europejskich noży, ale każdy z nich, nawet świeżo naostrzony, nie dorównuje ostrością nożowi Samura.

  2. R...
    100%

    Duży, wszechstronny nóż do kuchni. Krojenie nim jest bardzo wygodne dzięki wgłębieniom, które zapobiegają przywieraniu jedzenia do ostrza. Stal jest solidnej jakości.

Brak opinii