lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Szelki taktyczne Savotta Valjas EX-Harness - Brown
Szelki taktyczne w kolorze brązowym, kompatybilne z pasami taktycznymi z serii Valjas. Wykonane w 100% z poliestru, który wyróżnia się wysoką odpornością na przetarcia i rozdarcia. Dzięki niskoprofilowej konstrukcji szelki można nosić również pod kamizelką taktyczną.
Wytrzymały materiał z funkcją redukcji odbicia w podczerwieni.
Model zrobiony z solidnego poliestru, który charakteryzuje się odpornością na przetarcia. Materiał zapewnia wysoką efektywność w redukcji odbicia w podczerwieni (NIR), co zwiększa dyskrecję w warunkach operacyjnych.
Regulacja długości.
Szelki wyposażono w możliwość regulacji długości za pomocą specjalnych klamer Tri-Glide, umożliwiających dostosowanie pasów do pożądanej wysokości oraz 4 punkty mocowania zapewniające równomierne rozłożenie ciężaru na ramionach. Na plecach umieszczono elastyczny fragment, który umożliwia ergonomiczną adaptację do postury lub obciążenia.
najważniejsze cechy
- wytrzymały materiał
- przeznaczone do pasów z serii Valjas
- regulacja długości
- 4 punkty mocowania
MILITARY jest dealerem premium marki Savotta.
Savotta to fińska marka rodzinna, działająca nieprzerwanie od 1955 roku, z siedzibą w miejscowości Karstula. Specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu plecaków, toreb, namiotów oraz wyposażenia polowego, skierowanego do wojska, służb ratowniczych i entuzjastów outdooru. Od ponad 65 lat współpracuje z Fińskimi Siłami Zbrojnymi, dostarczając sprzęt spełniający rygorystyczne normy wojskowe. Produkty powstają z wyjątkowo trwałych materiałów, takich jak Cordura czy innowacyjny kompozyt Kareline®, łączący odporność na uszkodzenia z troską o środowisko. Wśród autorskich rozwiązań marki znajdują się m.in. system szybkiej regulacji Rapid Adjustment Slider, ramy wykonane z płyt polietylenowych oraz laserowo wycinane panele zgodne ze standardem PALS/MOLLE. Cały proces produkcyjny realizowany jest w 100% na terenie Unii Europejskiej, a każdy etap – od projektu 3D po finalne szycie – odbywa się pod kontrolą zespołu w fińskiej centrali w Karstula.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie brązu |
|---|---|
| Kolor główny | Brown |
| Kompatybilność z molle/pals | Nie |
| Regulacja | Tak |
| Materiał główny | 100% poliester |
| Pas piersiowy | Tak |
| Możliwość troczenia ekwipunku | Tak |
| Liczba punktów mocowania | 4 |
| Długość | 150 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| System szybkiego zrzutu kamizelki | Nie |
| IRR (Infrared Resistance) | Nie |
| System Buckle Up | Nie |
| Typ szelek | Typ X |
| Waga | 145 g |
| Mocowanie szelek | Pas taktyczny |
| EAN | 6419134205627 |
| Kod producenta | 130515070 |
| Producent | Savotta |
| EAN |