lub zapisz się na powiadomienie o dostępności
Szelki taktyczne Savotta Valjas EX-Harness - Green
Szelki taktyczne w kolorze green, kompatybilne z pasem taktycznym z serii Valjas. Wykonane w całości z poliestru, który cechuje się odpornością na przetarcia i rozdarcia. Dzięki niskoprofilowej konstrukcji możliwe jest ich noszenie również pod kamizelką taktyczną.
wytrzymały materiał, redukcji odbicia w podczerwieni
Model z wytrzymałego poliestru, charakteryzującego się trwałością na przetarcia. Materiał zapewnia wysoką efektywność w redukcji odbicia w podczerwieni (NIR), co zwiększa dyskrecję podczas operacji.
regulacja długości
Szelki wyposażone są w regulację długości za pomocą specjalnych klamer Tri-Glide, umożliwiając dostosowanie pasów do żądanej wysokości, a także 4 punkty mocowania zapewniają równomierne rozłożenie ciężaru na ramionach. Na plecach znajduje się elastyczny fragment, pozwalający na ergonomiczne dopasowanie do postury lub obciążenia.
najważniejsze cechy
- wytrzymały materiał
- przeznaczone do pasów z serii Valjas
- regulacja długości
- 4 punkty mocowania
MILITARY jest dealerem premium marki Savotta.
Savotta to fińska marka rodzinna, działająca nieprzerwanie od 1955 roku, z siedzibą w miejscowości Karstula. Specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu plecaków, toreb, namiotów oraz wyposażenia polowego, skierowanego do wojska, służb ratowniczych i entuzjastów outdooru. Od ponad 65 lat współpracuje z Fińskimi Siłami Zbrojnymi, dostarczając sprzęt spełniający rygorystyczne normy wojskowe. Produkty powstają z wyjątkowo trwałych materiałów, takich jak Cordura czy innowacyjny kompozyt Kareline®, łączący odporność na uszkodzenia z troską o środowisko. Wśród autorskich rozwiązań marki znajdują się m.in. system szybkiej regulacji Rapid Adjustment Slider, ramy wykonane z płyt polietylenowych oraz laserowo wycinane panele zgodne ze standardem PALS/MOLLE. Cały proces produkcyjny realizowany jest w 100% na terenie Unii Europejskiej, a każdy etap – od projektu 3D po finalne szycie – odbywa się pod kontrolą zespołu w fińskiej centrali w Karstula.
| Kolor/kamuflaż | Odcienie zieleni |
|---|---|
| Kolor główny | Green |
| Kompatybilność z molle/pals | Nie |
| Regulacja | Tak |
| Materiał główny | 100% poliester |
| Zapięcie | Sprzączka |
| Pas piersiowy | Tak |
| Możliwość troczenia ekwipunku | Tak |
| Liczba punktów mocowania | 4 |
| Długość | 150 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| System szybkiego zrzutu kamizelki | Nie |
| IRR (Infrared Resistance) | Nie |
| System Buckle Up | Nie |
| Typ szelek | Typ X |
| Waga | 145 g |
| Mocowanie szelek | Pas taktyczny |
| EAN | 6419134205610 |
| Kod producenta | 130515036 |
| Producent | Savotta |
| EAN |