⭐⭐⭐Zamów do 23:00 z dostawą na jutro⭐⭐⭐

Waluta

Bluzy mundurowe

Schowaj Czytaj więcej

Ta kategoria zawiera bogatą ofertę bluz mundurowych od znanych i cenionych producentów. Firmy takie jak Helikon, Texar czy Pentagon specjalizują się w produkcji nowoczesnego i funkcjonalnego umundurowania. Bluzy mundurowe to niezwykle ważna część odzieży militarnej. Zapewnia możliwość przenoszenia niezbędnego wyposażenia, podstawową ochronę przed warunkami pogodowymi i wygodę konieczną przy wykonywaniu podstawowych czynności.

W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz krojów bluz mundurowych, od tradycyjnych wzorów z końca ubiegłego wieku, takich jak BDU (Battle Dress Uniform) po nowoczesne ergonomiczne kroje, stosowane w armiach całego świata. Współczesne modele, wzorowane na modelach mundurów ACU (Army Combat Uniform) czy MCCUU (Marine Corps Combat Utility Uniform), cechują się wysoką funkcjonalnością, ergonomią i komfortem użytkowania. Zaprojektowane zostały tak, aby współpracować z kamizelkami taktycznymi i kuloodpornymi. Odpowiednio rozmieszczone i nachylone kieszenie piersiowe, oraz na rękawach, a także wysoka stójka chroniąca szyję od otarć, to tyko niektóre z zalet tych bluz mundurowych.  

Materiały wykorzystane do produkcji to przede wszystkim mieszanki bawełny i włókien syntetycznych, zapewniające wytrzymałość, lekkość i odpowiednią oddychalność. W naszym sklepie oferujemy także duży wybór kolorów i wzorów maskujących. Dzięki dostępnym kamuflażom, jak na przykład Pantera (wz.93), Multicam czy Pencott bez trudu dopasujesz mundur do swoich potrzeb. Bluzy mundurowe proponowane przez Military.pl, szczególnie zainteresują funkcjonariuszy służb mundurowych, pracowników ochrony i konwojentów. Przemyślane kroje, niezawodność i wysoki komfort użytkowania ułatwią codzienną służbę i wykonywanie podstawowych zadań. Odzież tego typu na pewno zainteresuje także rekonstruktorów, graczy airsoftowych i innych. Bluzy mundurowe mogą doskonale sprawdzić się w trakcie wypraw terenowych, biwakowania i połowów wędkarskich. Polecamy je entuzjastom outdooru, prepersom i turystom.

116 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
 1. Wysyłka: Natychmiast
  178,00 zł
  Porównaj
 2. Wysyłka: Natychmiast
  279,00 zł 350,00 zł
  Oszczędzasz 71,00 zł
  Porównaj
 3. Wysyłka: Natychmiast
  109,99 zł 169,99 zł
  Oszczędzasz 60,00 zł
  Porównaj
 4. Wysyłka: Natychmiast
  339,00 zł
  Porównaj
 5. Wysyłka: Natychmiast
  215,00 zł
  Porównaj
 6. Wysyłka: Natychmiast
  249,00 zł
  Porównaj

116 produktów

na stronę
Ustaw kierunek malejący
Zadzwoń i zamów:
71 347 47 71